Test na krew utajoną w kale Powiększ

LabHome Test na krew utajoną w kale

2 Opinia(e)
Labhome Labhome

24191

Nowy

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku do wykrywania krwi utajonej w kale. Badanie wykrywa schorzenia układu pokarmowego i nowotwór jelita grubego.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

24,30 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 24,30 zł

Badanie na krew utajoną w kale POLY-Check – 1 test z kału

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku do wykrywania krwi utajonej w kale. Badanie wykrywa schorzenia układu pokarmowego i nowotwór jelita grubego. 

Krew utajona jest to ilość krwi, której nie jesteśmy w stanie zobaczyć makroskopowo w kale. W warunkach prawidłowych krew w kale jest obecna w bardzo małej ilości, dlatego zwiększenie jej stężenia zawsze jest powodem do niepokoju.

Dla kogo dedykowany jest test?

 • głównym celem wykonania testu jest profilaktyka raka jelita grubego - drugiego co do częstości występowania nowotworu w Polsce
 • osób mających w rodzinie osoby chorujące na raka jelita grubego
 • osób cierpiących na anemie o nieznanym pochodzeniu
 • osób odczuwających dolegliwości układu pokarmowego, mogące świadczyć o stanach zapalnych jelit m.in. wrzodziejące zapalenie jelit, celiakia - nietolerancja glutenu

 

W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do wykonania testu: płytka testowa, specjalna strzykawka do pobrania próbek kału, foliowe torebki oraz podkładki papierowe.

Badanie wykonuje się z trzech, pobranych w kolejnych dniach, próbek kału za pomocą tego samego zestawu testowego.

Wykonanie testu jest szybkie i proste, zajmuje 10 minut.

Test POLY-Check jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest dostępny i stosowany również przez profesjonalistów (szybka diagnostyka szpitalna oraz laboratoryjna).

ZBADAJ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o domowych testach diagnostycznych?  

Wejdź na stronę www.labhome.pl

Test na krew utajoną w kale

Test na utajoną krew w kale wyniki

Test POLY-Check® jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest stosowany od ponad 10 lat przez specjalistów (szpitale, laboratoria). Raporty oceny pokazują ogólną zgodność testu na poziomie 93% w odniesieniu do metody referencyjnej.

Certyfikaty

Oceń 
2018-04-11

kupie ponownie

robie badanie co rok, zdecydowanie najlepszy test na krew w kale jaki mialam

  Oceń 
  2018-03-19

  super jakosc

  jestem zadowolona, bardzo profesjonalny produkt a zarazem latwy do zrobienia i odczytania wynik

   Napisz swoją opinię! !

   Napisz opinię

   LabHome Test na krew utajoną w kale

   LabHome Test na krew utajoną w kale

   Labhome   Testy w naszej ofercie są alternatywą dla konwencjonalnego laboratorium, optymalizują czas wykonania badania oraz zwiększają komfort pacjenta. Minimalizują również wszelkie błędy przed-laboratoryjne. Aby wykonać zamówiony test samodzielnie w domu nie potrzeba fachowej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu, a odczyt wyniku następuje zaledwie po kilku minutach od przeprowadzenia badania. Nasze produkty posiadają taką samą jakość i wiarygodność jak profesjonalne testy używane w laboratoriach medycznych – oparte są o identyczne metody diagnostyczne, tym samym bardzo dokładne i czułe.


   Są pierwszym etapem rozpoznania danego schorzenia bądź wykrycia patogenu, który zagraża lub może w przyszłości zagrażać naszemu zdrowiu. Głęboko wierzymy, że LabHome przyczyni się do profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększy wykrywalność wielu niebezpiecznych, rozwijających się często bezobjawowo stanów chorobowych.


   Naszą misją poza oferowaniem domowych testów medycznych IVD jest edukacja na temat badań, ich roli w profilaktyce zdrowotnej oraz w procesie diagnozowania pacjenta. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.