Lista produktów producenta: Regenerum


Regenerum – kosmetyki do intensywnej regeneracji


Regenerum to polska marka produktów do intensywnej regeneracji skóry, włosów, brwi oraz paznokci. Do niedawna jeszcze kojarzona z marką apteczną, dziś jest powszechnie dostępna w drogeriach, a także kosmetycznych sklepach internetowych. Nie zmieniło się jednak to, co od lat stanowi wyróżnik marki Regenerum: kosmetyki tworzone są z "apteczną precyzją, według nowoczesnych receptur i zaawansowanych technologicznie metod produkcji.

Jeśli więc dotąd nie wypróbowałeś Regenerum, sklep Super-Pharm ma dla Ciebie pełną ofertę produktów tej marki!


Jak działa i czym wyróżnia się Regenerum?


Kosmetyki tej marki mają postać skoncentrowanych serów o bogatych składach, opracowanych w taki sposób, aby zapewnić kompleksowe działanie regeneracyjne, odżywcze i odbudowujące.

Kosmetyki Regenerum polecane są więc dla skóry czy włosów nawet bardzo przesuszonych czy z wyraźnymi uszkodzeniami. Z pewnością sprawdzą się u Ciebie, jeśli zauważasz, że Twoja cera (włosy, paznokcie) potrzebują intensywnej kuracji naprawczej. W ofercie marki Regenerum w drogerii Super-Pharm online znajdziesz między innymi Regenerum serum do rąk oraz Regenerum serum do ust.

Działanie serum do włosów warto ponadto uzupełnić sięgając po szampon odżywczy Regenerum. Kosmetyki marki mają neutralne zapachy i szybko wchłaniające się formuły, które przypadną do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Pokazuje 1 - 10 z 10 przedmiotów