Lista produktów producenta: Masmi


COTTON HIGH TECH – COHITECH to doświadczona firma specjalizująca się w produkcji pełnej gamy produktów do higieny kobiecej z włókien PURE COTTON.


Zaawansowany proces produkcji i znajomość obróbki włókien pozwoliły nam opracować wewnętrzną technologię i szeroką gamę produktów wykonanych z czystej bawełny, która pod marką MASMI NATURAL COTTON, zaspokaja potrzeby wszystkich kobiet z korzyściami płynącymi z PURE BAWEŁNA.


Wszystkie nasze produkty ekologiczne zostały certyfikowane przez ICEA (Environmental and Ethical Certification Institute) i GOTS (Global Organic Standard), FSC, VEGAN, COTTON NATURAL, NOT TESTED ON ANIMALS. Nasze produkty zostały również przetestowane jako hipoalergiczne „nie drażniące” przez zewnętrzne laboratoria.


NASZA POLITYKA


Nasza polityka zapewnia na rynku naturalną alternatywę dla intymnej higieny kobiecej z produktami na bazie czystej bawełny. W przeciwieństwie do znakomitej większości produktów do higieny intymnej, które można znaleźć na rynku, wkłady absorpcyjne naszych produktów wykonane są z czystych bawełnianych włókien naturalnych.
FILOZOFIA MASMI NATURAL COTTON


Naszą misją jest oferowanie każdej kobiecie  • ZDROWSZYCH, NATURALNYCH I EKOLOGICZNYCH

  • PRODUKTÓW DO HIGIENY INTYMNEJ.


Wykonane w całości ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej.


Hipoalergiczne, wysoce chłonne, zapewniają długotrwałą ochronę.


Niezawierające:


chloru, dioxyn, super absorbentów w postaci proszków, pudrów, perfum, celulozy i wiskozy.


W 100% ulegające biodegradacji.Pokazuje 1 - 3 z 3 przedmiotów