Lista produktów producenta: GSKJesteśmy globalną firmą biofarmaceutyczną, której celem jest łączenie nauki, technologii i umiejętności, aby razem pokonywać choroby.


W ciągu najbliższych 10 lat chcemy przyczynić się do poprawy jakości życia i zdrowia ponad 2,5 miliarda ludzi. Działamy ambitnie, aby jeszcze skuteczniej dostarczać pacjentom to, co dla nich najważniejsze.


Jesteśmy firmą, w której utalentowani ludzie mogą kontynuować swój rozwój.


Zmieniliśmy się. W lipcu 2022 r. nastąpił podział spółek GSK, w wyniku którego jednostka zajmująca się ochroną zdrowia konsumentów została wydzielona i obecnie nosi nazwę Haleon. My jesteśmy teraz firmą w pełni biofarmaceutyczną.


Priorytetem są dla nas innowacyjne rozwiązania w obszarze szczepionek i leków specjalistycznych, które maksymalizują rosnące możliwości w zakresie zapobiegania chorobom i ich leczenia. Koncentrujemy się na nauce o układzie odpornościowym, genetyce człowieka i zaawansowanych technologiach, a także rozwijamy nasze umiejętności w zakresie opracowywania szczepionek i leków. Skupiamy się na czterech obszarach terapeutycznych: chorobach zakaźnych, HIV, onkologii i immunologii.


Pokazuje 1 - 5 z 5 przedmiotów