Lista produktów producenta: Hydrex


Hydrex Diagnostics


Tradycja i innowacja od 1987 roku.


Od ponad 30 lat dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania diagnostyczne do laboratoriów, szpitali, placówek medycznych, aptek i nie tylko - nasze produkty można znaleźć także w większości polskich domów.


Firma rodzinna od 1987 roku


Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp k. to rodzinna firma, która od ponad 30 lat dostarcza najwyższej jakości rozwiązania diagnostyczne zarówno do użytku profesjonalnego jak i domowego, m.in.:


odczynniki do diagnostyki medycznej, płyty do oznaczania grup krwi, aparaty do diagnostyki profesjonalnej i terapii domowej oraz – pod marką Domowe Laboratorium – szybkie testy diagnostyczne do wykonania samodzielnie i wygodnie, w kilka minut, w domu.


Już w 1989 roku uruchomiliśmy własną produkcję odczynników do diagnostyki medycznej „in vitro", a w 2007 zaprezentowaliśmy naszą markę Domowe Laboratorium.


Od 2003 r. wszystkie nasze działania są zgodne z normą PN-EN ISO 9001, a od 2009 r. i normą PN-EN ISO 13485.


Od 2015 roku dzieciom w codziennej higienie jamy ustnej pomagają szczoteczki do zębów naszej marki DrScott – zaprojektowane specjalnie dla nich sprawiają, ze codzienne szczotkowanie zębów nie musi być jedynie niechcianą koniecznością, ale może stać się również świetną zabawą.


Naszym najnowszym osiągnięciem jest marka Controly – nowoczesny, precyzyjny i niezawodny sprzęt do domowej diagnostyki medycznej. Z myślą o różnych oczekiwaniach naszych pacjentów postawiliśmy nie tylko na precyzję pomiaru i staranność wykonania, ale również na komfort użytkowania: każdy z oferowanych ciśnieniomierzy, nebulizatorów lub termometrów gwarantuje precyzję pomiaru pozostając przy tym przyjazny i łatwy w obsłudze.


Dzisiaj produkty firmy Hydrex są obecne w większości polskich szpitali, centrach krwiodawstwa, laboratoriach diagnostycznych, niemal wszystkich polskich aptekach, sklepach i drogeriach sieciowych, m.in. Rossmann, Hebe, Tesco, Carrefour, w sklepach Grupy Eurocash a nawet na stacjach paliw Orlen!


Nasi pracownicy to starannie dobrani specjaliści w dziedzinie sprzedaży, marketingu, produkcji i logistyki, tworzący zgrany i profesjonalny zespół ludzi potrafiących w warunkach bardzo silnej międzynarodowej konkurencji corocznie zwiększać udział rynkowy naszych produktów.


Priorytetem jest dla nas utrzymanie najwyższych standardów na każdym etapie produkcji i jakości naszych produktów – dlatego nasze urządzenia podlegają nie tylko wieloletniej gwarancji, ale również unikalnemu na polskim rynku programowi powypadkowej wymiany sprzetu Safe-ly.

Pokazuje 1 - 1 z 1 przedmiot