Lista produktów producenta: SVR

Laboratorium SVR jest firmą od lat specjalizującą się w dziedzinie medycyny kosmetycznej. Swoją renomę zbudowało na bazie zaufania lekarzy dermatologów a jego dewizą jest najwyższa jakość i innowacyjność produktów. W szerokiej gamie produktów znajdziemy rozwiązania na każdy problem skóry: trądzik, przebarwienia, atopowe zapalenie i wiele innych.


SVR- dermatologia, która oddaje piękno


Marka Laboratorium SVR powstała w 1962 roku. Od tego czasu najważniejszą wartością dla twórców było połączenie właściwości pielęgnacyjnych, leczniczych i upiększających. Stąd w logo Laboratorium SVR pojawia się kadyceusz – wąż oplatający różę, który ma symbolizować idealną harmonię między medycyną i dbałością o naturalne piękno. Chociaż przez ostatnie 70 lat firma znacząco się rozrosła, nie zmieniły się podstawowe założenia dotyczące składników wykorzystywanych w SVR. Kosmetyki tej marki są bowiem standaryzowane - co oznacza, że w każdym z nich zawartość składników aktywnych jest dokładnie taka sama. Laboratorium SVR kremy, które ma w swojej ofercie, dostosowuje do potrzeb różnorodnych typów skóry. Szczególnie delikatna, wrażliwa i łatwo ulegająca podrażnieniom cera znajdzie w produktach tej marki ukojenie i rozwiązanie dla swoich problemów.


SVR – kosmetyki w służbie zdrowej skóry


Składniki wykorzystywane w produktach SVR są pochodzenia naturalnego i są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Specjalnie opracowywane przez dziesięciolecia receptury pozwoliły na uzyskanie maksymalnego stężenia składników aktywnych w poszczególnych liniach produktowych. Do najpopularniejszych należą:


• XERIAL – produkty przeznaczone do suchej, szorstkiej i wyjątkowo problematycznej skóry, która negatywnie reaguje na kontakt z uczulającymi i podrażniającymi czynnikami. Kosmetyki z tej serii zawierają mocznik w stężeniu 50-cio procentowym, co jest cechą wyróżniającą produkty SVR na tle innych wykorzystujących ten składnik.


• DENSITUM – produkty opóźniające starzenie się skóry, spłycające zmarszczki i podnoszące owal twarzy. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego o bardzo małej masie cząsteczkowej, przywracają cerze sprężystość i blask, a także prawidłowy poziom nawilżenia. Dzięki swojej skuteczności kosmetyki te często są doceniane przez dermatologów.


• TOPIALYSE PALPEBRAL – wyjątkowy produkt SVR. Kremy z tej serii przeznaczone są do skóry powiek i dzięki zawartości ceramidów bogatych w kwasy omega 3, 6 i 9, dbają o prawidłowe nawilżenie okolic oczu, spłycenie zmarszczek mimicznych i ograniczenie obrzęków.


• SUN SECURE – fotostabilne kremy przeznaczone do ochrony przeciwsłonecznej. Wykazują wysokie działanie antyoksydacyjne, zapewniają maksimum ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.


Laboratorium SVR - kremy i wiele więcej


W ofercie marki znajdują się nie tylko kremy, ale także żele do pielęgnacji cery, balsamy do ciała, balsamy z filtrami przeciwsłonecznymi, produkty do demakijażu i antyperspiranty. Kosmetyki SVR są polecane także młodym matkom, ponieważ nie zawierają składników uczulających i z powodzeniem mogą być stosowane jako kosmetyki dla niemowląt i dzieci.
Pokazuje 1 - 24 z 65 przedmiotów