Lista produktów producenta: A-Derma


Dermokosmetyki A-Derma – zrozumienie potrzeby piękna


A-Derma dermokosmetyki dla skóry wyjątkowo delikatnej, wymagającej troskliwej opieki


Pierre Fabre (1926–2016), francuski botanik i farmaceuta, doskonale zdawał sobie sprawę, że tylko natura jest w stanie zapewnić zdrowie i piękno skóry, sylwetki oraz włosów.


W roku 1951, w Paryżu, ten znany obecnie na całym świecie wizjoner utworzył niezależną firmę farmaceutyczną Pierre Fabre Laboratories Dermo-Cosmetique, która dziś znana jest w 132 krajach, dystrybuujących na swoim terenie jej produkty wyłącznie pochodzenia roślinnego. Pierre Fabre rozumiał doskonale, czym dla człowieka są: zdrowa skóra i włosy. Już sama świadomość posiadania pięknych włosów czy jedwabistej skóry sprzyja poprawie relacji między ludźmi, nie tylko w sferze personalnej, ale także intymnej. Zrozumienie tych potrzeb przyczyniło się do tak ogromnego sukcesu Pierre Fabre Laboratories Dermo-Cosmetique – firmy, która posiada oddziały w 47 krajach.


Przede wszystkim naturalnie


Od samego początku swojej działalności Pierre Fabre Laboratories Dermo-Cosmetique łączy biegłą znajomość składników naturalnych oraz prozdrowotnych metod produkcyjnych z imponującą wiedzą z dziedziny dermatologii i farmacji, tworząc wiele innowacyjnych linii produktów.


Lata doświadczeń i naukowych badań, łączących innowacyjne technologie z naturalnym pochodzeniem składników, przyczyniły się do osiągnięcia mistrzowskiego wręcz kunsztu w tworzeniu unikalnych na skalę światową preparatów. Lecz produkty Pierre’a Fabre’a to nie tylko kosmetyki, a również leki, dostępne na całym świecie zarówno na receptę, jak i bez niej.

Pokazuje 1 - 23 z 23 przedmiotów