Lista produktów producenta: Biokap

Lab Pharma to zespół specjalistów działających na rynku kosmetycznym. Od 2010 roku celem firmy jest skoncentrowanie się na oferowaniu produktów najwyższej jakości, które powstały w oparciu o naturalne komponenty roślinne. Dlatego wprowadziliśmy na polski rynek markę słynącą z produktów wykorzystujących naturalną moc natury – to marka Biokap włoskiej firmy BiosLine.


LabPharma jest wyłącznym dystrybutorem marki Biokap. Produkty Biokap zdobyły uznanie tysięcy Klientek w Polsce, dzięki temu farby Biokap są liderem sprzedaży aptecznej. Po prostu te farby działają dokładnie tak jak mówi o nich producent. W naszej ofercie znajduje się pełna paleta marki – to kompleksowe podejście do pielęgnacji zarówno przed, jak i po koloryzacji włosów.


Obecność farb Biokap w aptekach nie jest przypadkowa. To miejsce w którym szukamy sprawdzonych, bezpiecznych i skutecznych produktów – takie właśnie są farby Biokap. Jeśli więc szukasz jak najbardziej naturalnej farby po prostu pytaj o Biokap w aptekach.Pokazuje 1 - 24 z 42 przedmiotów