Lista produktów producenta: Klorane


Marka Klorane to nieustanna walka natury o urodę twoich włosów


Firma Pierre Fabre Laboratories Dermo-Cosmetique znana jest w naszym kraju od 2000 r., kiedy to w polskich aptekach pojawiły się jej pierwsze dwa produkty: Eau Thermale Avène i Ducray. Później dołączyły do nich kolejne: A-Derma, Klorane, Galénic, Elancyl, Rene Furterer i Dexeryl. Jednak świat poznał je dużo wcześniej. Firma funkcjonuje bowiem od 1951 r. Założył ją Pierre Fabre (1926–2016), wielki wizjoner, botanik i farmaceuta. Dziś znana jest w 132 krajach dystrybuujących jej naturalne dermokosmetyki.


Włosy pełne szczęścia


Pierre Fabre doskonale zdawał sobie sprawę, że tylko natura jest w stanie zapewnić zdrowie i piękno sylwetki, skóry oraz włosów. W jego największej na świecie niezależnej kolekcji botanicznej zdeponowanych jest obecnie ok. 15 tys. próbek roślinnych, wykorzystywanych do badań nad ulepszaniem unikalnych formuł, a także do tworzenia nowych.


Jeszcze przed rozpoczęciem swojej działalności Pierre Fabre rozumiał doskonale, czym zdrowa skóra i włosy są dla człowieka. Uważał je za przyczynek szczęścia. Sama świadomość posiadania pięknych włosów i jedwabistej skóry sprzyja poprawie relacji między ludźmi, nie tylko w sferze typowo personalnej, ale także intymnej. I właśnie m.in. zrozumienie potrzeby piękna i szczęścia zaowocowało ogromnym sukcesem Pierre Fabre Laboratories Dermo-Cosmetique. Firma posiada obecnie oddziały w 47 krajach.


Nauka w służbie piękna


Od samego początku swojej działalności Pierre Fabre Laboratories Dermo-Cosmetique łączy biegłą znajomość składników naturalnych oraz prozdrowotnych metod produkcyjnych ze specjalistyczną wiedzą z dziedziny dermatologii i farmacji, tworząc wiele innowacyjnych linii dermokosmetycznych produktów.


Lata doświadczeń i badań naukowych, łączących współczesne technologie z naturalnym pochodzeniem składników, przyczyniły się do osiągnięcia mistrzowskiego kunsztu w tworzeniu unikalnych na skalę światową preparatów. Jednak produkty firmy Pierre’a Fabre’a to również leki, dostępne na całym świecie zarówno na receptę, jak i bez niej.

Pokazuje 1 - 23 z 23 przedmiotów