Lista produktów producenta: Biovico

Biovico


Misją Biovico jest szerzenie idei zdrowego życia i leczenia substancjami naturalnymi, pozbawionymi działań niepożądanych i skutków ubocznych charakterystycznych dla leków uzyskanych na drodze chemicznej.


Filozofię firmy determinuje bezpieczeństwo, innowacyjność oraz najwyższe standardy medycyny naturalnej. Produkty Biovico o unikalnych formułach opartych o naturalne składniki to synergia zaawansowanych procesów technologicznych, doświadczenia oraz wiedzy, dzięki której realizowana jest ta filozofia w codziennej pracy.


Nutraceutyki to naturalne suplementy i preparaty na bazie roślinnej, które wykazują konkretne działania pro-zdrowotne, profilaktyczne oraz terapeutyczne. Cenne substancje pochodzenia naturalnego zawarte w nutraceutykach sprzyjają zachowaniu zdrowia i podtrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Biovico oferuje- bezpośrednio lub jako dystrybutor- preparaty do stosowania w takich dolegliwościach i chorobach, jak problemy ze stawami, osteoporoza, reumatyzm, osłabiony układ odpornościowy czy cukrzyca.  

Pokazuje 1 - 3 z 3 przedmiotów