Lyprinol, 60 kapsułek Powiększ

Lyprinol, 60 kapsułek

Biovico Biovico

16043

Nowy

Lyprinol® to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Stosowany jest wspomagająco do postępowania dietetycznego w schorzeniach reumatycznych o podłożu zapalnym.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

156,80 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 156,80 zł

Lyprinol, 60 kapsułek

Charakterystyka produktu

Lyprinol® jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego.

Stosowany jest wspomagająco do postępowania dietetycznego w schorzeniach reumatycznych o podłożu zapalnym. Sprawdza się jako suplement wspomagający odbudowę stawów przy reumatoidalnym zapaleniu stawów, chorobie zwyrodnieniowej stawów, łuszczycowym zapaleniu stawów czy zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa.

Jego innowacyjne działanie polega na blokowaniu wewnętrznych procesów zapalnych, odpowiedzialnych za występowanie wyżej wymienionych schorzeń reumatycznych.


Zawartość netto

14,4 g


Opakowanie

60 kapsułek (każda po 240 mg)


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Początkowo 4 kapsułki dziennie w dawkach podzielonych: 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem przez co najmniej 4-8 tygodni.

Po zaobserwowaniu działania przeciwzapalnego i przeciwbólowego dawkę można zmniejszyć do 2 kapsułek dziennie.


Skład produktu

1 kapsułka zawiera 50 mg stabilizowanego ekstraktu tłuszczów z zielonych małż nowozelandzkich.


Składniki

stabilizowany ekstrakt tłuszczowy z zielonych małż nowozelandzkich Perna canaliculus, oliwa z oliwek, żelatyna, substancje utrzymujące wilgoć (gliceryna, sorbitol), przeciwutleniacz (alfa-tokoferol); osłonka kapsułki zawiera żelatyną wołową.


Środki ostrożności

Preparat należy przyjmować pod nadzorem lekarza.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Lyprinol® nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia.

Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania preparatu Lyprinol® przez kobiety ciężarne i karmiące piersią.

Dotychczas nie odnotowano żadnych poważnych skutków ubocznych.


Informacje dodatkowe

Przechowywać w suchym, w temperaturze nie przekraczającej temperatury pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Biovico i partnerów: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Lyprinol, 60 kapsułek

Lyprinol, 60 kapsułek

Biovico


Misją Biovico jest szerzenie idei zdrowego życia i leczenia substancjami naturalnymi, pozbawionymi działań niepożądanych i skutków ubocznych charakterystycznych dla leków uzyskanych na drodze chemicznej.


Filozofię firmy determinuje bezpieczeństwo, innowacyjność oraz najwyższe standardy medycyny naturalnej. Produkty Biovico o unikalnych formułach opartych o naturalne składniki to synergia zaawansowanych procesów technologicznych, doświadczenia oraz wiedzy, dzięki której realizowana jest ta filozofia w codziennej pracy.


Nutraceutyki to naturalne suplementy i preparaty na bazie roślinnej, które wykazują konkretne działania pro-zdrowotne, profilaktyczne oraz terapeutyczne. Cenne substancje pochodzenia naturalnego zawarte w nutraceutykach sprzyjają zachowaniu zdrowia i podtrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Biovico oferuje- bezpośrednio lub jako dystrybutor- preparaty do stosowania w takich dolegliwościach i chorobach, jak problemy ze stawami, osteoporoza, reumatyzm, osłabiony układ odpornościowy czy cukrzyca.