Lista produktów producenta: Nesti Dante

Nesti Dante Mydła naturalneFabryka mydła Nesti Dante Soap Work funkcjonuje w branży kosmetycznej od 1947 roku. Historia, która rozpoczęła się ponad 60 lat temu w prywatnym domu, rozwinęła się w wyjątkowym tempie i dziś marka słynie z niezwykłych wyrobów mydlarskich. Popularność zyskały dzięki kultywowaniu tradycji mistrzów mydlarskich z Toskanii.


Ogromnym atutem Nesti Dante jest także zastosowanie unikalnych połączeń ciekawych składników i poświęcanie recepturom szczególnej uwagi i troski. Fabryka pozostając wierna swoim pierwotnym założeniom nie rezygnuje z produkcji tradycyjnej. Każdy wyrób opuszczający mydlarnię powstaje z zastosowaniem klasycznych technik rzemieślniczych, pomimo masowej skali sprzedaży i ogromnej liczbie odbiorców.


Fabryka mydła Nesti Dante Soap Work  powstała we Florencji w 1947 roku. obecnie jest to jedna z największych mydlarni wytwarzających mydła tradycyjną metodą zmydlania w ogromnym kotle. Unikalne połączenie wiedzy mistrzów mydlarskich,wyłącznie najwyższej jakości składników, tradycji wplecionej w najnowsze osiągnięcia z dziedziny kosmetyki, dbałości o najmniejsze szczegóły - z największa uwagą, uczuciem i troską, z jakimi już trzecie pokolenie Nesti wytwarza naturalne mydła - tworzy filozofię rodziny, która ze swojego rzemiosła uczyniła sztukę i doprowadziła ją do doskonałości.


Dante Nesti, założyciel fabryki mydła nazwanej jego imieniem, w wieku 20 lat rozpoczął produkcję mydła we własnym domu, w niewielkim 50-litrowym kociołku. Było to we wrześniu 1945 roku. W ciągu dwóch lat jego przydomowa działalność zamieniła się w szanowaną firmę produkcyjną, Zarejestrowaną we florenckiej izbie handlowej. Obecnie Nesti Dante Soap Works, wyposażona w kadzie o pojemności 70000 i 120000 litrów, stała się jedną z największych wytwórni mydła w Europie tradycyjnym sposobem zmydlania. Fabryką zarządza syn założyciela, Roberto, jego żona Laura oraz ich dzieci: Carolina i Edoardo.

Pokazuje 1 - 14 z 14 przedmiotów