Lista produktów producenta: CuraproxCURAPROX to wiedza, technologia oraz transfer umiejętności, tak aby dostarczać perfekcyjne rozwiązania w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Istniejemy od 1972 roku.


Nasza nauka to coś więcej, niż tylko białe zęby i świeży oddech. Zdrowie jamy ustnej jest niezbędne dla utrzymania zdrowia całego organizmu i wszystkich organów.


To właśnie dlatego CURAPROX rozwinął program motywacyjno-szkoleniowy dla lekarzy stomatologów i wszystkich osób związanych zawodowo z branżą dentystyczną. Każdego roku szkolimy i przyznajemy certyfikaty instruktorów higieny jamy ustnej iTOP/CURAPROX na całym świecie. W codziennej pracy pomagają oni motywować i uczyć pacjentów niezbędnych umiejętności, koniecznych dla zachowania zdrowia jamy ustnej, zębów i dziąseł w perfekcyjnej kondycji. Przez całe życie.


Nasze metody działają, ponieważ pacjenci czują różnicę. Z CURAPROX'em szczotkowanie zębów to zabawa - ponieważ jest to proste, a pozytywne rezultaty są widoczne od razu.


W tym znaczeniu nasze produkty to jedyny "złoty środek". Zapewniają one wysoką motywację w utrzymywaniu czystości jamy ustnej. Dlatego też bardzo ciężko i intensywnie pracujemy nad tym, aby nasze produkty były najbardziej atrakcyjne, pożądane i najlepsze na świecie- tym zdobywamy każdego roku miliony nowych CURAPROX'owych fanów.


Nie nazywają nas: «the Swiss teeth obsessives» bez powodu.

Pokazuje 1 - 12 z 12 przedmiotów