Lista produktów producenta: Guna Collagen Medical Devices


Firma AMBRA GROUP s.c. jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce unikalnych produktów Guna Collagen Medical Devices, stosowanych w leczeniu bólu. 


 


Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 r. od dystrybucji wyrobów medycznych firmy GUNA, zawierających kolagen, stosowanych w leczeniu schorzeń bólowych w układzie mięśniowo-szkieletowym.


 


Polski rynek oferuje szeroką gamę produktów stosowanych w leczeniu bólu, jednak większość z nich ma ograniczenia w stosowaniu, zarówno dotyczące leczonego obszaru, jak i związane z wiekiem bądź stanem zdrowia pacjenta.


W związku z tym, dostrzegliśmy potrzebę wprowadzenia innowacyjnych produktów Guna Collagen Medical Devices, jako alternatywy bądź uzupełnienia w leczeniu bólu kręgosłupa, stawów, urazów mięśniowo-powięziowych.


Produkty Guna Collagen Medical Devices zawierają kolagen, który - podany w iniekcji - zastępuje, wzmacnia, pomaga przebudować i chroni tkanki układu narządu ruchu. Efektem jest poprawa struktury i funkcji układu mięśniowo-szkieletowego, a co za tym idzie - poprawa jakości życia pacjentów.


Dzięki naszemu zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu zyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku oraz opinię rzetelnego i wiarygodnego partnera w biznesie. Stała współpraca z naszymi lekarzami, szkolenia oraz zadowolenie pacjentów ze stosowania naszych produktów umożliwiły dynamiczny rozwój firmy. 


Guna S.p.a. z siedzibą w Mediolanie, to wiodąca, włoska firma farmaceutyczna. Zajmuje się badaniami naukowymi, produkcją leków, suplementów diety i dermokosmetyków. Działa na rynku medycznym od 1983 roku. Zatrudnia ponad 250 pracowników.


Guna S.p.a. posiada certyfikaty GMP, ISO 9001:2008 and ISO 13485:2012.


W 1989 roku Włoskie Ministerstwo Zdrowia wydało zgodę na prowadzenie przez Guna S.p.a. produkcji leków farmaceutycznych. Guna Laboratory posiada certyfikat potwierdzający spełnianie międzynarodowych norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Dział produkcji leków, sprzętu medycznego i kosmetyków jest uznawany za jedno z najnowocześniejszych laboratoriów farmaceutycznych na świecie. Produkty Guna S.p.a. są dystrybuowane w ponad 30 krajach na całym świecie, w tym poprzez filie w USA.


Każdego roku GUNA inwestuje znaczne środki na badania i rozwój. Wspiera również wiele towarzystw medycznych i naukowych, które zapewniają intensywną edukację oraz programy szkoleniowe dla lekarzy i farmaceutów.


Priorytetem Ambra Group s.c. jest dostarczanie sprawdzonych produktów najwyższej jakości, najnowocześniejszej wiedzy dotyczącej ich stosowania oraz jak najlepsza współpraca z naszymi klientami. Celem jest poprawa jakości życia pacjentów. Bazujemy na profesjonalnej obsłudze lekarzy, aptek i  pacjentów zapewniając prosty i szybki dostęp do produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 przedmiotów