Lista produktów producenta: Polpharma


Od 85 lat pomagamy pacjentom w każdym wieku. Jesteśmy największym polskim producentem leków i jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze działania doceniają lekarze i farmaceuci, z którymi współpracujemy, by wspierać pacjentów w długim i zdrowym życiu.


Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego i jednym z wiodących producentów leków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Początek naszej firmy to rok 1935. Obecnie wchodzimy w skład silnej międzynarodowej grupy farmaceutycznej, oferującej nowoczesne leki, substancje oraz innowacyjne rozwiązania dla pacjentów i partnerów biznesowych z całego świata. Nasze fabryki opuszcza rocznie 400 mln opakowań leków. Chcemy pomagać ludziom żyć zdrowo w zdrowym świecie. Dzięki szerokiemu portfelowi produktów z wielu grup terapeutycznych możemy wspierać pacjentów w terapii i profilaktyce najczęściej występujących chorób.


Specjalizujemy się w kardiologii, neurologii, okulistyce, pulmonologii, gastroenterologii. Współpracujemy z naukowcami i stale inwestujemy w nowe produkty oraz zaawansowane technologie, umożliwiając dostęp pacjentom do innowacyjnych rozwiązań, a naszym pracownikom – do nowoczesnej wiedzy i szerokich perspektyw rozwoju. Poprzez Naukową Fundację Polpharmy finansujemy realizację projektów naukowych w dziedzinie farmacji i medycyny oraz stypendia dla młodych naukowców. Działamy zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu, realizując swoje cele w poszanowaniu aspektów społecznych, środowiskowych oraz najwyższych standardów etycznych.

Pokazuje 1 - 7 z 7 przedmiotów