Lista produktów producenta: Pierre Fabre



Pierre Fabre Laboratories jest niezależną francuską firmą farmaceutyczną, utworzoną na początku lat 50-tych przez Pierre’a Fabre’a (1926 – 2013) – farmaceutę, botanika i wizjonera, którego głównym celem było dążenie do zapewnienia pełnej odpowiedzi na potrzeby terapeutyczne i dobre samopoczucie pacjentów, od zdrowia po piękno.


W tym celu firma od początku rozpoczęcia działalności aż do chwili obecnej nieustannie projektuje i opracowuje innowacyjne rozwiązania dla pacjentów i konsumentów.


Osiągamy to poprzez partnerską współpracę ze specjalistami opieki zdrowotnej, oraz z publicznymi i prywatnymi laboratoriami badawczymi w celu opracowania leków jutra. Czerpiemy nieustające inspiracje z natury i świata roślin, przekonani iż jest to doskonałe źródło dobrodziejstw dla zdrowia i urody, jednocześnie umieszczając etykę branży farmaceutycznej w samym sercu naszej działalności.


Ta filozofia przekłada się na szeroką gamę produktów w kilku obszarach działania: leki na receptę, leki bez recepty, kosmetyki a także artykuły do higieny jamy ustnej.


Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o.


Produkty farmaceutyczne



  • Onkologia

  • Produkty etyczne (ortopedia, ginekologia, interna)


Opieka zdrowotna



  • Produkty lecznicze i wyroby medyczne bez recepty (pediatria)

  • Produkty do higieny i pielęgnacji jamy ustnej (Elgydium, Eludril, Elugel)


Pokazuje 1 - 22 z 22 przedmiotów