Test na boreliozę Powiększ

LabHome Test na boreliozę

4 Opinia(e)
Labhome Labhome

24126

Nowy

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku diagnozujący świeże zakażenie krętkami Borrelia tym samym wczesną fazę Boreliozy. Najczęściej nie jesteśmy świadomi zakażenia, tylko u 2-5% pacjentów z Boreliozą pojawia się rumień wędrujący, często również nie zauważamy ukąszenia.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

51,94 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 51,94 zł

LabHome Test na boreliozę

Badanie na Boreliozę IgM TIK ALERT – 1 test z krwi

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku diagnozujący świeże zakażenie krętkami Borrelia tym samym wczesną fazę Boreliozy. Najczęściej nie jesteśmy świadomi zakażenia, tylko u 2-5% pacjentów z Boreliozą pojawia się rumień wędrujący, często również nie zauważamy ukąszenia.

Badanie wykrywa przeciwciała klasy IgM, pojawiające się w pierwszej fazie infekcji. Organizm po wniknięciu bakterii w pierwszej kolejności zaczyna produkować przeciwciała klasy IgM, które pojawiają się najczęściej po 2 do 6 tygodniach od ukąszenia i utrzymują się do kilku miesięcy.

Dla kogo dedykowany jest test?

 • dla osób badających się profilaktycznie po okresie wzmożonego żerowania kleszczy, przypadający na okres wiosenno-letni
 • dla osób które zauważyły ukąszenie kleszcza (nawet najmniejsza jego postać tzw. nimfa może przenosić bakterie)
 • dla osób które zauważyły wczesne objawy infekcji m.in. objawy grypopodobne, gorączka, dreszcze, bóle stawowe

W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do wykonania testu: profesjonalny nakłuwacz, płytka testowa, pipeta oraz specjalny diluent do rozcieńczenia próbki krwi.

Wykonanie testu jest szybkie i proste, zajmuje 10 minut.

Test TIK ALERT jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest dostępny i stosowany również przez profesjonalistów (szybka diagnostyka szpitalna oraz laboratoryjna).

ZBADAJ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Chcesz zobaczyć film jak prawidłowo wykonać badanie i dowiedzieć się czegoś więcej o domowych testach diagnostycznych?  

Wejdź na stronę www.labhome.pl

Test na boreliozę

Test na boreliozę wyniki

Test TIK’ALERT® jest dokładny, co potwierdza fakt, że jest stosowany od ponad 10 lat przez specjalistów (szpitale, laboratoria). Raporty oceny pokazują, że wczesne przeciwciała (IgM) przeciw bakterii Borrelia są wykrywane w próbkach europejskich w ponad 93% przypadków.

Certyfikaty

Oceń 
2020-05-11

wszystko ok

robie go co sezon, bardzo prosty do zrobienia

  Oceń 
  2018-08-02

  polecam

  od 8 lat mam wznowy boreliozy, zrobilem z ciekawości przy zaostrzeniu objawów i fakt faktem wyszedl dodatni wiec dziala.

   Oceń 
   2018-04-08

   W porządku

   Test jest jak najbardziej w porządku, ale te od http://boreliozaonline.pl/diagnostyka-boreliozy/ są dla mnie zdecydowanie bardziej zaufane. Warto zajrzeć :)

    Oceń 
    2017-05-24

    prosty

    badanie z czytaniem ulotki zajeło mi mniej niz 20min , wynik ujemnu i super bo od paczatku wiosny juz mialem 2 kleszcze

     Napisz swoją opinię! !

     Napisz opinię

     LabHome Test na boreliozę

     LabHome Test na boreliozę

     Labhome     Testy w naszej ofercie są alternatywą dla konwencjonalnego laboratorium, optymalizują czas wykonania badania oraz zwiększają komfort pacjenta. Minimalizują również wszelkie błędy przed-laboratoryjne. Aby wykonać zamówiony test samodzielnie w domu nie potrzeba fachowej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu, a odczyt wyniku następuje zaledwie po kilku minutach od przeprowadzenia badania. Nasze produkty posiadają taką samą jakość i wiarygodność jak profesjonalne testy używane w laboratoriach medycznych – oparte są o identyczne metody diagnostyczne, tym samym bardzo dokładne i czułe.


     Są pierwszym etapem rozpoznania danego schorzenia bądź wykrycia patogenu, który zagraża lub może w przyszłości zagrażać naszemu zdrowiu. Głęboko wierzymy, że LabHome przyczyni się do profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększy wykrywalność wielu niebezpiecznych, rozwijających się często bezobjawowo stanów chorobowych.


     Naszą misją poza oferowaniem domowych testów medycznych IVD jest edukacja na temat badań, ich roli w profilaktyce zdrowotnej oraz w procesie diagnozowania pacjenta. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.