Test na kiłę (Syfilis) Powiększ

LabHome Test na kiłę (Syfilis)

4 Opinia(e)
Labhome Labhome

24125

Nowy

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku wykrywający bakterie Treponema pallidum, która wywołuje infekcję Kiłą. Syfilis jest ‘cichą epidemią’ i często nie zdajemy sobie sprawy, że choroba ta jest często przyczyną wielu zaburzeń naszego organizmu.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

50,96 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 50,96 zł

LabHome Test na kiłę (Syfilis)

Badanie na kiłę SYPH-Check – 1 test z krwi

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku wykrywający bakterie Treponema pallidum, która wywołuje infekcję Kiłą. Syfilis jest ‘cichą epidemią’ i często nie zdajemy sobie sprawy, że choroba ta jest często przyczyną wielu zaburzeń naszego organizmu.

Badanie wykrywa przeciwciała w różnych stadiach rozwoju infekcji - początkowe, kilka tygodni po zakażeniu oraz znajdujące się w fazie utajonej nawet po wielu latach. Zakażenia kiłą są bardzo częste a brak świadomości o chorobie może prowadzić do wielu  groźnych powikłań neurologicznych czy kardiologicznych.

Dla kogo przeznaczony jest test?

 • osób zmieniających często partnerów seksualnych
 • osób chcących mieć pewność, że nie są zarażone jedną z najczęściej przenoszonych drogą płciową chorób
 • kobiet w ciąży - kiła powoduje wady rozwojowe płodu, może również zostać przeniesiona od matki na dziecko podczas porodu i powoduje u dziecka ‘kiłę wrodzoną’

W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do wykonania testu: profesjonalny nakłuwacz, płytka testowa, pipeta oraz specjalny diluent do rozcieńczenia próbki krwi.

Wykonanie testu jest szybkie i proste, zajmuje 10 minut.

Test SYPH-Check jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest dostępny i stosowany również przez profesjonalistów (szybka diagnostyka szpitalna oraz laboratoryjna).

ZBADAJ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Chcesz zobaczyć film jak prawidłowo wykonać badanie i dowiedzieć się czegoś więcej o domowych testach diagnostycznych?  

Wejdź na stronę www.labhome.pl

Test na kile syfilis

Test na kile syfilis wyniki

Test SYPH-Check-1® jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest stosowany od ponad 15 lat przez specjalistów (szpitale, laboratoria). Raporty oceny pokazują ogólną zgodność w wysokości 97,6% w odniesieniu do metody referencyjnej.

Certyfikaty

Oceń 
2019-09-17

ok

wszystko ok

  Oceń 
  2019-04-05

  dobry

  bardzo łatwe wykonanie, wynik szybko

   Oceń 
   2017-08-09

   Kila

   Witam rowniez zrobilam test wyszedł negatywnie

    Oceń 
    2017-05-24

    duży plus

    dyskretnie, bardzo dobry produkt. fajnie, że można się zbadać w domu

     Napisz swoją opinię! !

     Napisz opinię

     Labhome     Testy w naszej ofercie są alternatywą dla konwencjonalnego laboratorium, optymalizują czas wykonania badania oraz zwiększają komfort pacjenta. Minimalizują również wszelkie błędy przed-laboratoryjne. Aby wykonać zamówiony test samodzielnie w domu nie potrzeba fachowej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu, a odczyt wyniku następuje zaledwie po kilku minutach od przeprowadzenia badania. Nasze produkty posiadają taką samą jakość i wiarygodność jak profesjonalne testy używane w laboratoriach medycznych – oparte są o identyczne metody diagnostyczne, tym samym bardzo dokładne i czułe.


     Są pierwszym etapem rozpoznania danego schorzenia bądź wykrycia patogenu, który zagraża lub może w przyszłości zagrażać naszemu zdrowiu. Głęboko wierzymy, że LabHome przyczyni się do profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększy wykrywalność wielu niebezpiecznych, rozwijających się często bezobjawowo stanów chorobowych.


     Naszą misją poza oferowaniem domowych testów medycznych IVD jest edukacja na temat badań, ich roli w profilaktyce zdrowotnej oraz w procesie diagnozowania pacjenta. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.