Test na niedoczynność tarczycy TSH Powiększ

LabHome Test na niedoczynność tarczycy TSH

1 Opinia(e)
Labhome Labhome

24124

Nowy

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku służący do wstępnej diagnostyki tarczycy - badanie na niedoczynność tarczycy.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

36,90 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

LabHome Test na niedoczynność tarczycy TSH

Badanie na niedoczynność tarczycy THYRO-CHECK – 1 test z krwi

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku służący do wstępnej diagnostyki tarczycy - badanie na niedoczynność tarczycy.

Test służy do wykrywania podwyższonego poziomu hormonu tyreotropowego (TSH) we krwi i jest pierwszym badaniem przesiewowym w kierunku niedoczynności tarczycy.

Dla kogo dedykowany jest test? zobacz jakie są najczęściej występujące objawy, które mogą sugerować niedoczynność tarczycy:

 • nadmierne wypadanie włosów, przesuszona i łuszcząca się skóra
 • wzmożona senność i zmęczenie, nawet po przespanej nocy - uczucie zmęczenia i obniżenie koncentracji
 • wzrost masy ciała lub problem z utratą wagi
 • u kobiet niedoczynność tarczycy odpowiada bardzo często za problemy z zajściem w ciąże oraz występowanie poronień
 • zaburzenia termoregulacji - uczucie chłodnych dłoni i stóp
 • wahania nastroju, bardzo często stany depresyjne

W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do wykonania testu: profesjonalny nakłuwacz, płytka testowa, pipeta oraz specjalny diluent do rozcieńczenia próbki krwi.

Wykonanie testu jest szybkie i proste, zajmuje 10 minut.

Test THYRO-Check jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest dostępny i stosowany w również przez profesjonalistów (szybka diagnostyka szpitalna oraz laboratoryjna).

ZBADAJ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Chcesz zobaczyć film jak prawidłowo wykonać badanie i dowiedzieć się czegoś więcej o domowych testach diagnostycznych?  

Wejdź na stronę www.labhome.pl

Test na niedoczynność tarczycy TSH

Test na niedoczynność tarczycy TSH wynik

Test THYRO-Check® jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest stosowany od ponad 10 lat przez specjalistów (szpitale, laboratoria). Raporty oceny pokazują ogólną zgodność w wysokości 95,5% w odniesieniu do metody referencyjnej.

Test TSH certyfikaty

Oceń 
2018-01-09

swietny!

korzystałam juz kilka razy, mam niedoczynnośc i sprawdzam jak działają leki. bardzo prosty do wykonania

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  LabHome Test na niedoczynność tarczycy TSH

  LabHome Test na niedoczynność tarczycy TSH

  Labhome  Testy w naszej ofercie są alternatywą dla konwencjonalnego laboratorium, optymalizują czas wykonania badania oraz zwiększają komfort pacjenta. Minimalizują również wszelkie błędy przed-laboratoryjne. Aby wykonać zamówiony test samodzielnie w domu nie potrzeba fachowej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu, a odczyt wyniku następuje zaledwie po kilku minutach od przeprowadzenia badania. Nasze produkty posiadają taką samą jakość i wiarygodność jak profesjonalne testy używane w laboratoriach medycznych – oparte są o identyczne metody diagnostyczne, tym samym bardzo dokładne i czułe.


  Są pierwszym etapem rozpoznania danego schorzenia bądź wykrycia patogenu, który zagraża lub może w przyszłości zagrażać naszemu zdrowiu. Głęboko wierzymy, że LabHome przyczyni się do profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększy wykrywalność wielu niebezpiecznych, rozwijających się często bezobjawowo stanów chorobowych.


  Naszą misją poza oferowaniem domowych testów medycznych IVD jest edukacja na temat badań, ich roli w profilaktyce zdrowotnej oraz w procesie diagnozowania pacjenta. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.  Akceptuję
  Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.