Nowy AVENE Ultra Fluide Perfecteur SPF50+, 50 ml Powiększ

AVENE Ultra Fluide Perfecteur SPF50+, 50 ml

Avène Avène

31407

Nowy

Ultra Fluid Perfector SPF50+ zapewnia bardzo wysoką, codzienną ochronę przed promieniowaniem UVB, UVA i światłem niebieskim (HEV), aby zapobiec procesowi fotostarzenia.

Więcej szczegółów

91,14 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 91,14 zł

AVENE Ultra Fluide Perfecteur SPF50+, 50 ml

Ultra Fluid Perfector SPF50+ zapewnia bardzo wysoką, codzienną ochronę przed promieniowaniem UVB, UVA i światłem niebieskim (HEV), aby zapobiec procesowi fotostarzenia.

BARDZO WYSOKA OCHRONA:

Ten produkt zawiera TriAsorBTM, filtr przeciwsłoneczny o ultraszerokim spektrum działania, który chroni m.in. przed promieniami UV i światłem niebieskim. Opatentowany system filtrów chroni przed przyspieszeniem starzenia się skóry.

NIEZWYKLE LEKKA KONSYSTENCJA:

Zastosowana technologia zapewnia lekką jak woda konsystencję, niezauważalne wykończenie i uczucie nagiej skóry po aplikacji, co sprawia, że jest to idealna baza pod makijaż.

UDOSKONALENIE TEKSTURY SKÓRY:

Produkt o działaniu wygładzającym, pomaga poprawić wygląd skóry. Struktura skóry jest poprawiona, a cera wyrównana i promienna.

Jego uniwersalny odcień dopasowuje się do większości fototypów i naturalnie wyrównuje koloryt skóry, dzięki czemu fluid stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Jego bezzapachowa i wodoodporna formuła o wysokiej tolerancji skórnej została opracowana z myślą o skórze wrażliwej.

Zaleta

Wyjątkowo lekka konsystencja i odcień dostosowany do wszystkich typów skóry zapewniają skórę piękną, wygładzoną i pełną blasku.

Korzyści

Ultra Fluid Perfector SPF50+ zapewnia bardzo wysoką, codzienną ochronę przed promieniowaniem UVB, UVA i światłem niebieskim (HEV), zapobiegając fotostarzeniu.

Napisz opinię

AVENE Ultra Fluide Perfecteur SPF50+, 50 ml

AVENE Ultra Fluide Perfecteur SPF50+, 50 ml


Po ponad 40-letniej wędrówce, Woda termalna Avène wypływa na powierzchnię, gdzie jest pobierana, a następnie transportowana bezpośrednio do Zakładu produkcyjnego, gdzie powstają produkty Laboratoriów Dermatologicznych Avène. I do Uzdrowiska, które zajmuje się pacjentami ze skórą wrażliwą, nadwrażliwą, atopową, czy łuszczycą. Niska mineralizacja : sucha pozostałość 266 mg/litr, profil wodorowęglanu wapnia i magnezu, stosunek wapnia do magnezu równy 2,  bogata w krzemionkę : 10,6 mg/litr, duże zróżnicowanie w oligoelementy, pH netralne : 7,5.Czystość bakteriologiczna Wody termalnej Avène jest pod stałą i rygorystyczną kontrolą. Laboratoria dermatologiczne Avène tworzą nowe formuły i proponują innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić ukojenie nawet najbardziej wrażliwej skórze.- 1996 : Tolérance extrême, rewolucja! Pierwszy produkt kosmetyczny całkowicie sterylny i stworzony z minimalnej ilości najczystszych składników, zgromadzonych w środowisku klasy A (najwyższy stopień wymagań technologicznych).- D.E.F.I. (Dispositif Exclusif Formule Intacte). Umożliwił wprowadzenie nowego systemu zamknięcia tubki produktu, który zapewnia jego całkowitą ochronę. Produkt pozostaje sterylny przez cały czas użytkowania. Nie zawiera substancji konserwujących, bez względu na pojemność opakowania.Kosmetyki Avene to pielęgnacja każdego typu skóry. Delikatna skóra wymaga używania odpowiednich kosmetyków, które będą dopasowane do jej potrzeb, a dzięki temu będą wysoce skuteczne i bezpieczne. Dermokosmetyki Avene to sprawdzone preparaty o szerokim spektrum zastosowania: kremy przeciwzmarszczkowe, nawilżające, antybakteryjne oraz do nakładania pod oczy, podkłady kremowe, toniki matujące, żele łagodzące, pudry, kremy do rąk, maseczki, emulsje nawilżające, dezodoranty w kulce, a nawet ochronne pomadki do ust i kremy z filtrem do opalania. Niezwykle bogata oferta dermokosmetyków marki Avene oraz dobrane z ogromną dokładnością składniki poszczególnych preparatów sprawiają, że każdy ma możliwość wybrania odpowiedniego kosmetyku, który będzie dopasowany do konkretnych potrzeb skóry.