Nowy AVENE SUN CARE Pomadka do ust SPF50 3 g Powiększ

AVENE SUN CARE Pomadka do ust SPF50 3 g

Avène Avène

31402

Nowy

60,76 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 60,76 zł

AVENE SUN CARE Pomadka do ust SPF50 3 g

Pomadka SPF 50+ zapewnia bardzo niezawodną ochronę przeciwsłoneczną wrażliwym ustom.

Produkt 2 w 1, który długotrwale chroni i nawilża. Jego topliwa i nietłusta konsystencja pozostawia usta z czystym połyskiem. Usta są zadbane i miękkie. Jego bardzo dobra tolerancja skórna została wykazana i oceniona pod kontrolą dermatologiczną.

Sztyft do ust z SPF 50+ składa się z:

  • Kombinacje unikalnych filtrów przeciwsłonecznych zapewniających bardzo szeroką ochronę UVB-UVA
  • Unikalny kompleks przeciwutleniaczy (prowitamina E (pre-tokoferyl) + tialidyna) dla ogólnej ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym
  • Wosk pszczeli, składnik o właściwościach zmiękczających i nawilżających

Napisz opinię

AVENE SUN CARE Pomadka do ust SPF50 3 g

AVENE SUN CARE Pomadka do ust SPF50 3 g


Po ponad 40-letniej wędrówce, Woda termalna Avène wypływa na powierzchnię, gdzie jest pobierana, a następnie transportowana bezpośrednio do Zakładu produkcyjnego, gdzie powstają produkty Laboratoriów Dermatologicznych Avène. I do Uzdrowiska, które zajmuje się pacjentami ze skórą wrażliwą, nadwrażliwą, atopową, czy łuszczycą. Niska mineralizacja : sucha pozostałość 266 mg/litr, profil wodorowęglanu wapnia i magnezu, stosunek wapnia do magnezu równy 2,  bogata w krzemionkę : 10,6 mg/litr, duże zróżnicowanie w oligoelementy, pH netralne : 7,5.Czystość bakteriologiczna Wody termalnej Avène jest pod stałą i rygorystyczną kontrolą. Laboratoria dermatologiczne Avène tworzą nowe formuły i proponują innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić ukojenie nawet najbardziej wrażliwej skórze.- 1996 : Tolérance extrême, rewolucja! Pierwszy produkt kosmetyczny całkowicie sterylny i stworzony z minimalnej ilości najczystszych składników, zgromadzonych w środowisku klasy A (najwyższy stopień wymagań technologicznych).- D.E.F.I. (Dispositif Exclusif Formule Intacte). Umożliwił wprowadzenie nowego systemu zamknięcia tubki produktu, który zapewnia jego całkowitą ochronę. Produkt pozostaje sterylny przez cały czas użytkowania. Nie zawiera substancji konserwujących, bez względu na pojemność opakowania.Kosmetyki Avene to pielęgnacja każdego typu skóry. Delikatna skóra wymaga używania odpowiednich kosmetyków, które będą dopasowane do jej potrzeb, a dzięki temu będą wysoce skuteczne i bezpieczne. Dermokosmetyki Avene to sprawdzone preparaty o szerokim spektrum zastosowania: kremy przeciwzmarszczkowe, nawilżające, antybakteryjne oraz do nakładania pod oczy, podkłady kremowe, toniki matujące, żele łagodzące, pudry, kremy do rąk, maseczki, emulsje nawilżające, dezodoranty w kulce, a nawet ochronne pomadki do ust i kremy z filtrem do opalania. Niezwykle bogata oferta dermokosmetyków marki Avene oraz dobrane z ogromną dokładnością składniki poszczególnych preparatów sprawiają, że każdy ma możliwość wybrania odpowiedniego kosmetyku, który będzie dopasowany do konkretnych potrzeb skóry.