Aboca NeoBianacid nadkwaśność i refluks, 45 tab. do ssania Powiększ

Aboca NeoBianacid nadkwaśność i refluks, 45 tab. do ssania

Aboca Aboca

12725

Nowy

Aboca NeoBianacid nadkwaśność i refluks jest produktem na bazie roślinnych i mineralnych kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne i łagodzące na błonę śluzową przełyku oraz żołądka. Stosowany w celu szybkiego łagodzenia pieczenia, bólu, uczucia nadkwaśności, czyli objawów typowych dla podrażnienia i zapalenia błony śluzowej.

Więcej szczegółów

39,00 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 39,00 zł

Aboca NeoBianacid nadkwaśność i refluks, 45  tab. do ssania

NeoBianacid nadkwaśność i refluks jest produktem na bazie roślinnych i mineralnych kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne i łagodzące na błonę śluzową przełyku oraz żołądka. Stosowany w celu szybkiego łagodzenia pieczenia, bólu, uczucia nadkwaśności, czyli objawów typowych dla podrażnienia i zapalenia błony śluzowej.

NeoBianacid nadkwaśność i refluks wskazany jest do rozwiązywania problemów związanych z nadkwaśnością żołądka, takich jak pieczenie, ból, refluks żołądkowo‑przełykowy i zapalenie żołądka. Wskazany jest w leczeniu objawów związanych z dyspepsją (trudności w trawieniu), takich jak pieczenie, uczucie ciężkości i bębnica.

NeoBianacid nadkwaśność i refluks może być używany profilaktycznie w sytuacjach, które mogą powodować podrażnienie błony śluzowej (zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych / przeciwbólowych, okresy stresu psycho-fizycznego, przesilenia sezonowe, niewłaściwe odżywianie i styl życia).

NeoBianacid nadkwaśność i refluks tworzy na błonie śluzowej warstwę o efekcie bariery, chroniącej błonę przed kontaktem z sokami żołądkowymi i substancjami podrażniającymi.

NeoBianacid nadkwaśność i refluks jest produktem ze składnikami z upraw biologicznych, bezglutenowym, o przyjemnym smaku.


Charakterystyka produktu

NeoBianacid nadkwaśność i refluks jest wyrobem medycznym.

Produkt może być stosowany w ciąży, podczas karmienia piersią i u dzieci powyżej 6. roku życia.

NeoBianacid nadkwaśność i refluks zawiera Poliprotect: kompleks molekularny, owoc badań Aboca o właściwościach mukoadhezyjnych.

Poliprotect działa dzięki synergii między składnikiem polisacharydowym (ciężar molekularny > 20 000 daltonów) i składnikiem mineralnym (Limestone i Nahcolite).

Działanie Poliprotect uzupełniają właściwości antyoksydacyjne składnika flawonoidowego, który łagodzi podrażnienie spowodowane wolnymi rodnikami.

NeoBianacid nadkwaśność i refluks ze względu na mechanizm działania może być stosowany zarówno w połączeniu z inhibitorami pompy protonowej i antagonistami receptora H2 , jak i w okresach przerwy w leczeniu, zgodnie ze wskazaniami lekarza.


Zawartość netto

69,8 g (45 tab.)


Opakowanie

Jedno opakowanie: 45 tabletek do ssania

Porcja dzienna: zależna od intensywności zjawiska i potrzeb osoby stosującej


Postać

Tabletki do ssania w butelce


Stosowanie

Zażywać 1 tabletkę w razie potrzeby, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.

W przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego, zaleca się zażywanie 1 tabletki po głównych posiłkach i 1 wieczorem, przed pójściem spać.

W przypadkach pieczenia i uczucia ciężkości, związanych z trudnościami w trawieniu (dyspepsja), zaleca się zażywanie 1 tabletki po posiłku.

We wszystkich przypadkach, jeśli to konieczne, można zażywać tabletki kilka razy dziennie, również w małych odstępach czasowych.

Produkt może być zażywany również przez dzieci, począwszy od 6. roku życia, stosując takie same dawkowanie jak u dorosłych.

Produkt może być zażywany przez długi czas.


Skład produktu

Poliprotect: synergiczny kompleks molekularny polisacharydów* i naturalnych minerałów Limestone i Nahcolite - mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny > 20000 daltonów) ≥ 7,6% (40 mg na tabletkę) Frakcja flawonoidowa*

* składnik z Upraw Ekologicznych


Składniki

Ponadto zawiera: cukier trzcinowy*, gumę arabską, naturalny aromat miętowy.

* składnik z Upraw Ekologicznych


Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników. Jeśli objawy utrzymują się, należy zasięgnąć porady lekarza.

Zaleca się zażywanie produktu w odstępie przynajmniej 2 godzin od zażycia leków, zwłaszcza tetracyklin.

Zawartość glicyryzyny, pochodzącej z lukrecji, jest mniejsza niż wartość, która mogłaby ewentualnie spowodować podniesienie ciśnienia.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i światła.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i właściwie przechowywanego.

Zaleca się zużycie produktu w ciągu 6 miesięcy od otwarcia butelki.

Po zażyciu zamknąć dokładnie butelkę.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca NeoBianacid nadkwaśność i refluks, 45 tab. do ssania

Aboca NeoBianacid nadkwaśność i refluks, 45 tab. do ssania

Aboca


Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.