Aboca NeoBianacid nadkwaśność i refluks, 14 tab. do ssania Powiększ

Aboca NeoBianacid nadkwaśność i refluks, 14 tab. do ssania

Aboca Aboca

26134

Nowy

Aboca NeoBianacid nadkwaśność i refluks jest produktem na bazie roślinnych i mineralnych kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne i łagodzące na błonę śluzową przełyku oraz żołądka. Stosowany w celu szybkiego łagodzenia pieczenia, bólu, uczucia nadkwaśności, czyli objawów typowych dla podrażnienia i zapalenia błony śluzowej.

Więcej szczegółów

27,44 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 27,44 zł

Aboca NeoBianacid nadkwaśność i refluks, 14 tab. do ssania

NeoBianacid nadkwaśność i refluks jest produktem na bazie roślinnych i mineralnych kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne i łagodzące na błonę śluzową przełyku oraz żołądka. Stosowany w celu szybkiego łagodzenia pieczenia, bólu, uczucia nadkwaśności, czyli objawów typowych dla podrażnienia i zapalenia błony śluzowej.

NeoBianacid nadkwaśność i refluks wskazany jest do rozwiązywania problemów związanych z nadkwaśnością żołądka, takich jak pieczenie, ból, refluks żołądkowo‑przełykowy i zapalenie żołądka. Wskazany jest w leczeniu objawów związanych z dyspepsją (trudności w trawieniu), takich jak pieczenie, uczucie ciężkości i bębnica.

NeoBianacid nadkwaśność i refluks może być używany profilaktycznie w sytuacjach, które mogą powodować podrażnienie błony śluzowej (zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych / przeciwbólowych, okresy stresu psycho-fizycznego, przesilenia sezonowe, niewłaściwe odżywianie i styl życia).

NeoBianacid nadkwaśność i refluks tworzy na błonie śluzowej warstwę o efekcie bariery, chroniącej błonę przed kontaktem z sokami żołądkowymi i substancjami podrażniającymi.

NeoBianacid nadkwaśność i refluks jest produktem ze składnikami z upraw biologicznych, bezglutenowym, o przyjemnym smaku.


Charakterystyka produktu

NeoBianacid nadkwaśność i refluks jest wyrobem medycznym.

Produkt może być stosowany w ciąży, podczas karmienia piersią i u dzieci powyżej 6. roku życia.

NeoBianacid nadkwaśność i refluks zawiera Poliprotect: kompleks molekularny, owoc badań Aboca o właściwościach mukoadhezyjnych.

Poliprotect działa dzięki synergii między składnikiem polisacharydowym (ciężar molekularny > 20 000 daltonów) i składnikiem mineralnym (Limestone i Nahcolite).

Działanie Poliprotect uzupełniają właściwości antyoksydacyjne składnika flawonoidowego, który łagodzi podrażnienie spowodowane wolnymi rodnikami.

NeoBianacid nadkwaśność i refluks ze względu na mechanizm działania może być stosowany zarówno w połączeniu z inhibitorami pompy protonowej i antagonistami receptora H2 , jak i w okresach przerwy w leczeniu, zgodnie ze wskazaniami lekarza.


Zawartość netto

21.7 g (14 tab.)


Opakowanie

Jedno opakowanie: 14 tabletek do ssania

Porcja dzienna: zależna od intensywności zjawiska i potrzeb osoby stosującej


Postać

Tabletki do ssania w butelce


Stosowanie

Zażywać 1 tabletkę w razie potrzeby, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.

W przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego, zaleca się zażywanie 1 tabletki po głównych posiłkach i 1 wieczorem, przed pójściem spać.

W przypadkach pieczenia i uczucia ciężkości, związanych z trudnościami w trawieniu (dyspepsja), zaleca się zażywanie 1 tabletki po posiłku.

We wszystkich przypadkach, jeśli to konieczne, można zażywać tabletki kilka razy dziennie, również w małych odstępach czasowych.

Produkt może być zażywany również przez dzieci, począwszy od 6. roku życia, stosując takie same dawkowanie jak u dorosłych.

Produkt może być zażywany przez długi czas.


Skład produktu

Poliprotect: synergiczny kompleks molekularny polisacharydów* i naturalnych minerałów Limestone i Nahcolite - mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny > 20000 daltonów) ≥ 7,6% (40 mg na tabletkę) Frakcja flawonoidowa*

* składnik z Upraw Ekologicznych


Składniki

Ponadto zawiera: cukier trzcinowy*, gumę arabską, naturalny aromat miętowy.

* składnik z Upraw Ekologicznych


Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników. Jeśli objawy utrzymują się, należy zasięgnąć porady lekarza.

Zaleca się zażywanie produktu w odstępie przynajmniej 2 godzin od zażycia leków, zwłaszcza tetracyklin.

Zawartość glicyryzyny, pochodzącej z lukrecji, jest mniejsza niż wartość, która mogłaby ewentualnie spowodować podniesienie ciśnienia.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i światła.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i właściwie przechowywanego.

Zaleca się zużycie produktu w ciągu 6 miesięcy od otwarcia butelki.

Po zażyciu zamknąć dokładnie butelkę.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca


Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.