Melilax Pediatric, 6 mikrowlewek Powiększ

Aboca Melilax Pediatric, 6 mikrowlewek

Aboca Aboca

20750

Nowy

Aboca Melilax Pediatric przeznaczony jest do leczenia zaparć u niemowląt i dzieci do 12. roku życia, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej (jak w przypadku okrężnicy drażliwej), szczelin i hemoroidów.

Więcej szczegółów

32,34 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 32,34 zł

Aboca Melilax Pediatric, 6 mikrowlewek

Melilax Pediatric przeznaczony jest do leczenia zaparć u niemowląt i dzieci do 12. roku życia, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej (jak w przypadku okrężnicy drażliwej), szczelin i hemoroidów u dorosłych i młodzieży.

Produkt oczyszcza jelito oraz zmniejsza uciążliwości, podrażnienia i stan zapalny towarzyszące zaparciom.

Melilax Pediatric łączy zrównoważone działanie wydalające z działaniem ochronnym i łagodzącym błonę śluzową odbytu.

Podwójne działanie Melilax Pediatric uzyskiwane jest dzięki Promelaxin- kompleksowi miodów nektarowych i spadziowych, odpowiednio wyselekcjonowanych i przetworzonych na podstawie zawartości monosacharydów, polisacharydów i melanoidyn, wzbogaconemu o frakcję polisacharydową z aloesu i ślazu dzikiego.

Melilax Pediatric ma działanie wydalające, które zapewnia bodziec aktywujący defekację.

Ponadto, Melilax Pediatric- dzięki swym cechom przypominającym śluz i dzięki swej lepkości- chroni błonę śluzową odbytu podczas przechodzenia stolca.Te szczególne właściwości, połączone z działaniem antyoksydacyjnym, nadają produktowi właściwości ochronne i łagodzące błonę śluzową.


Charakterystyka produktu

Melilax Pediatric jest wyrobem medycznym.

Mikrowlewka jest jednorazowa, dlatego też nie powinna być ponownie użyta, nawet jeśli zostanie wykorzystana połowa jej zawartości- jak w przypadku niemowląt.


Zawartość netto

30 g


Opakowanie

Jedno opakowanie: 6 mikrowlewek jednorazowych

Porcja dzienna: zależna od natężenia zjawiska i potrzeb stosującego


Postać

Mikrowlewka jednorazowa.


Stosowanie

Dzieci od 3. do 12. roku życia:

1 mikrowlewka (5 g) w razie potrzeby. W przypadku uporczywych zaparć- stosować 2 dawki jednocześnie.

Dzieci od 1. do 3. roku życia:

1 mikrowlewka (5 g) w razie potrzeby.

Niemowlęta:

Połowa mikrowlewki (2,5 g) w razie potrzeby.


Skład produktu

Promelaxin: kompleks miodów i polisacharydów z aloesu i ślazu dzikiego
- mianowany na zawartość: monosacharydów ≥ 50%, polisacharydów (ciężar cząsteczkowy > 20.000 Daltonów) ≥ 0,3%


Składniki

Ponadto zawiera: mieszankę wodno-glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy.


Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden ze składników.

W przypadku długotrwałych zaparć należy skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia innych schorzeń.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca


Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.