Obniżka! Swanson Cytrynian Potasu 99 mg, 120 kapsułek Powiększ

Swanson Cytrynian Potasu 99 mg, 120 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

23589

Nowy

Potas wraz z innymi jonami bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych, inicjowaniu skurczu mięśnia, regulacji uderzeń serca i ciśnienia krwi. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

16,20 zł

brutto

18,00 zł brutto

-10%

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Swanson Cytrynian Potasu 99 mg, 120 kapsułek

Charakterystyka produktu

Swanson Cytrynian Potasu 99 mg jest suplementem diety.

Potas zajmuje- po wapniu i fosforze- trzecie miejsce pod względem zawartości w organizmie. Jest on kationem, czyli jonem obdarzonym w środowisku wodnym dodatnim ładunkiem elektrycznym. Równowaga między jonami potasu, sodu i chloru jest konieczna, żeby organizm mógł pełnić swoje podstawowe funkcje. Prawie cały potas ustrojowy znajduje się w komórkach. 

Potas wraz z innymi jonami bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych, inicjowaniu skurczu mięśnia, regulacji uderzeń serca i ciśnienia krwi. Potas kontroluje objętość płynu zawartego w komórkach, natomiast sód pełni tę samą funkcję w stosunku do płynu pozakomórkowego. Od równowagi tych dwóch jonów zależy prawidłowa gospodarka płynami ustrojowymi. 

Potas bierze także udział w przekształcaniu glukozy z krwi w glikogen- związek, w którym glukoza jest zmagazynowana w mięśniach i wątrobie. 

Potas w postaci cytrynianu charakteryzuje się lepszą wchłanialnością niż potas w formach nieorganicznych.

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- nadciśnienie tętnicze;
- wzmożony wysiłek fizyczny;
- wsparcie pracy układu nerwowego;
- koordynacja ruchowa;
- wsparcie pracy układu krwionośnego;
- profilaktyka chorób serca;
- obstrukcje i odwodnienie;
- stres;
- rozdrażnienie i brak koncentracji;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

120 porcji = 120 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka dziennie. Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty. 


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*RWS**
Potas (cytrynian potasu)99 mg5%

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.

** RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.


Składniki

cytrynian potasu, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Osoby, które chorują na nerki, przyjmują leki obniżające ciśnienie krwi albo nasercowe, nie powinny stosować preparatów zawierających potas bez konsultacji z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Swanson Cytrynian Potasu 99 mg, 120 kapsułek

Swanson Cytrynian Potasu 99 mg, 120 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.