Nowy Gehwol poduszka przeciwuciskowa do przedstopia i na halluks z opaską elastyczną średnia, 1 sztuka Powiększ

Gehwol poduszka przeciwuciskowa do przedstopia i na halluks z opaską elastyczną średnia, 1 sztuka

Gehwol Gehwol

28758

Nowy

Zapewnia skuteczną ochronę, nie przemieszcza się w bucie, wytrzymały na delikatne rozciąganie.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

39,90 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Gehwol poduszka przeciwuciskowa do przedstopia i na halluks z opaską elastyczną średnia, 1 sztuka

Miękki i niezwykle dopasowujący się bandaż elastyczny zawiera miękką, wysoce elastyczną polimerową podkładkę żelową w obszarze przodostopia i opuszki dużego palca.

Podkładka zapewnia natychmiastową ulgę w bólu uciskowym i rozkładzie nacisku oraz zapewnia natychmiastową ochronę i ulgę.

Dzięki specjalnemu kształtowi pasuje do każdego buta i jest bardzo wygodny w noszeniu.

Mocowanie na dużym palcu zapewnia idealne ułożenie na stopie i zapobiega jej zsuwaniu się.

Dostępny w dwóch rozmiarach.

Elastyczny bandaż można nosić na lewej lub prawej stopie, po prostu obracając.

Napisz opinię

Gehwol poduszka przeciwuciskowa do przedstopia i na halluks z opaską elastyczną średnia, 1 sztuka

Gehwol poduszka przeciwuciskowa do przedstopia i na halluks z opaską elastyczną średnia, 1 sztuka


Firma Miralex Sp. z o.o. od 1 sierpnia 2003 r. jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski niemieckiej firmy Eduard Gerlach GmbH, która od ponad stu lat produkuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z serii Gehwol oraz specjalistyczny sprzęt do wyposażenia gabinetów kosmetycznych dla specjalistów pielęgnacji stóp – Gerlach Technik.


Historia firmy Eduard Gerlach GmbH jest bardzo ciekawa, tworzy sagę rodzinną rodu Gerlach. Oto kilka szczegółów z niej:


W roku 1868 Eduard Gerlach przejmuje sklep towarów kolonialnych od swojego ojca Ludwika i kładzie podwaliny pod nowoczesną firmę rodzinną. Gerlach nazywany jest pionierem współczesnej pielęgnacji stóp. Jako pierwszy zaczął produkcję na skalę przemysłową maści przynoszącej ulgę w dolegliwościach stóp, czyniąc ją tym samym dostępną szerszym kręgom społeczeństwa. E. Gerlach opierał się głównie na własnych doświadczeniach popartych fachową wiedzą. Jako żołnierz widział doskonale, jaką udręką są bóle otartych i pokrytych pęcherzami stóp.


W 1882 r. E. Gerlach sprzedaje pierwszy krem do stóp „E. Gerlach’s Fusskrem”, w którym zastosował nienasycone kwasy tłuszczowe, mineralne środki poślizgowe oraz mające właściwości dezynfekujące olejki eteryczne. Jego produkt zyskał szybko uznanie. Dzięki możliwości produkowania go na dużą skalę, krem miał zawsze taką samą, wysoką jakość i przystępną cenę.


Pielęgnacja stóp stała się dostępna nie tylko dla ludzi zamożnych. Tym samym coraz więcej osób zaczęło dostrzegać zalety stosowania maści i kremów do stóp. Za swoje osiągnięcia E. Gerlach zyskał wiele międzynarodowych wyróżnień.


Po jego śmierci, w 1910 roku prowadzenie firmy przejmuje syn, również Eduard. Z wielką pasją i konsekwencją rozwija firmę i przeprowadza obronną ręką przez dwie wojny światowe i kryzysy gospodarcze. Do dziś firma kierowana jest przez potomków Eduarda Gerlacha.


Na czym polega sukces firmy Gerlach i produktów Gehwol?


Od lat preparaty Gehwol są bardzo wysokiej jakości. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Sprawą oczywistą dla przedsiębiorstwa jest korzystanie z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Od zarania działalności podstawą jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce. Zapraszamy do przejrzenia listy produktów Gehwol.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.