GrinTuss pediatric- syrop dla dzieci, 210 g Powiększ

Aboca GrinTuss Pediatric - syrop dla dzieci, 210 g

Aboca Aboca

233

Nowy

Aboca GrinTuss Pediatric tworzy warstwę ochronną działającą jak bariera, która łagodzi suchy i mokry kaszel, chroniąc górne drogi oddechowe u dzieci.

Więcej szczegółów

33,32 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 33,32 zł

Aboca GrinTuss Pediatric - syrop dla dzieci, 210 g

Syrop dla dzieci GrinTuss Pediatric tworzy warstwę ochronną działającą jak bariera, która łagodzi suchy i mokry kaszel, chroniąc górne drogi oddechowe.

Został opracowany w taki sposób, by przylegać do błony śluzowej i ograniczyć jej kontakt z drażniącymi czynnikami zewnętrznymi. Ponadto, sprzyja nawilżaniu błony śluzowej i śluzu, przyczyniając się do jego usunięcia.

Syrop dla dzieci GrinTuss Pediatric został wyprodukowany z dodatkiem roślinnych substancji czynnych z użyciem innowacyjnych procesów ekstrakcji i zagęszczania, które zachowują nienaruszony skład fitokompleksu i gwarantują 100% naturalną formułę.

Liofilizowane wyciągi z babki lancetowatej, grindelii i kocanki, roślin pochodzących z ekologicznych upraw firmy Aboca, posiadają właściwości mukoadhezyjne i ochronne dzięki działaniu takich substancji roślinnych, jak śluz roślinny, guma i żywice.

Zawarty w formule miód ma działanie ochronne i powlekające oraz sprawia, że syrop ma przyjemny dla dziecka smak.


Charakterystyka produktu

Syrop dla dzieci GrinTuss Pediatric jest wyrobem medycznym.

Syrop dla dzieci GrinTuss Pediatric pomaga w przypadku zarówno suchego, jak i mokrego kaszlu oraz łagodzi podrażnienie, chroniąc błonę śluzową i przyczyniając się do usunięcia śluzu.

Ewentualna obecność niewielkich nierozpuszczonych cząstek jest spowodowana stężeniem liofilizowanych wyciągów i nie wpływa negatywnie na jakość produktu.

Syrop można przyjmować w naturalnej postaci lub rozpuścić w niewielkiej ilości letniego płynu (woda, mleko, herbata lub napary ziołowe).


Zawartość netto

210 g


Opakowanie

Jedno opakowanie: butelka

Porcja dzienna: 1 łyżeczka od 2 do 4 razy dziennie / 2 łyżeczki od 2 do 4 razy dziennie


Postać

Syrop


Stosowanie

Dzieci od 1. do 6. roku życia:

1 łyżeczka od 2 do 4 razy dziennie.

Dzieci powyżej 6. roku życia:

2 łyżeczki od 2 do 4 razy dziennie.

Potrząśnięcie produktem przed użyciem pozwoli na przywrócenie jednolitego stanu syropu.

Po użyciu dokładnie zamknąć butelkę.


Składniki

cukier trzcinowy*, miód *, woda, ekstrakt wodno-alkoholowy z liści babki lancetowatej*, liofilizowany ekstrakt z liści babki lancetowatej*, liofilizowany ekstrakt z wierzchołków grindelii*, liofilizowany ekstrakt z kwiatostanu kocanki*, olejki eteryczne i naturalne aromaty z: cytryny, słodkiej pomarańczy, mirtu, naturalny aromat cytrynowy.

*składnik z Upraw Ekologicznych


Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca GrinTuss Pediatric - syrop dla dzieci, 210 g

Aboca GrinTuss Pediatric - syrop dla dzieci, 210 g

Aboca


Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.