GrinTuss pediatric- syrop dla dzieci, 210 g Powiększ

Aboca GrinTuss Pediatric - syrop dla dzieci, 210 g

Aboca Aboca

233

Nowy

Aboca GrinTuss Pediatric tworzy warstwę ochronną działającą jak bariera, która łagodzi suchy i mokry kaszel, chroniąc górne drogi oddechowe u dzieci.

Więcej szczegółów

33,32 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 33,32 zł

Aboca GrinTuss Pediatric - syrop dla dzieci, 210 g

Syrop dla dzieci GrinTuss Pediatric tworzy warstwę ochronną działającą jak bariera, która łagodzi suchy i mokry kaszel, chroniąc górne drogi oddechowe.

Został opracowany w taki sposób, by przylegać do błony śluzowej i ograniczyć jej kontakt z drażniącymi czynnikami zewnętrznymi. Ponadto, sprzyja nawilżaniu błony śluzowej i śluzu, przyczyniając się do jego usunięcia.

Syrop dla dzieci GrinTuss Pediatric został wyprodukowany z dodatkiem roślinnych substancji czynnych z użyciem innowacyjnych procesów ekstrakcji i zagęszczania, które zachowują nienaruszony skład fitokompleksu i gwarantują 100% naturalną formułę.

Liofilizowane wyciągi z babki lancetowatej, grindelii i kocanki, roślin pochodzących z ekologicznych upraw firmy Aboca, posiadają właściwości mukoadhezyjne i ochronne dzięki działaniu takich substancji roślinnych, jak śluz roślinny, guma i żywice.

Zawarty w formule miód ma działanie ochronne i powlekające oraz sprawia, że syrop ma przyjemny dla dziecka smak.


Charakterystyka produktu

Syrop dla dzieci GrinTuss Pediatric jest wyrobem medycznym.

Syrop dla dzieci GrinTuss Pediatric pomaga w przypadku zarówno suchego, jak i mokrego kaszlu oraz łagodzi podrażnienie, chroniąc błonę śluzową i przyczyniając się do usunięcia śluzu.

Ewentualna obecność niewielkich nierozpuszczonych cząstek jest spowodowana stężeniem liofilizowanych wyciągów i nie wpływa negatywnie na jakość produktu.

Syrop można przyjmować w naturalnej postaci lub rozpuścić w niewielkiej ilości letniego płynu (woda, mleko, herbata lub napary ziołowe).


Zawartość netto

210 g


Opakowanie

Jedno opakowanie: butelka

Porcja dzienna: 1 łyżeczka od 2 do 4 razy dziennie / 2 łyżeczki od 2 do 4 razy dziennie


Postać

Syrop


Stosowanie

Dzieci od 1. do 6. roku życia:

1 łyżeczka od 2 do 4 razy dziennie.

Dzieci powyżej 6. roku życia:

2 łyżeczki od 2 do 4 razy dziennie.

Potrząśnięcie produktem przed użyciem pozwoli na przywrócenie jednolitego stanu syropu.

Po użyciu dokładnie zamknąć butelkę.


Składniki

cukier trzcinowy*, miód *, woda, ekstrakt wodno-alkoholowy z liści babki lancetowatej*, liofilizowany ekstrakt z liści babki lancetowatej*, liofilizowany ekstrakt z wierzchołków grindelii*, liofilizowany ekstrakt z kwiatostanu kocanki*, olejki eteryczne i naturalne aromaty z: cytryny, słodkiej pomarańczy, mirtu, naturalny aromat cytrynowy.

*składnik z Upraw Ekologicznych


Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca


Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.