Sedivitax krople, 30 ml Powiększ

Aboca Sedivitax krople, 30 ml

Aboca Aboca

2328

Nowy

Aboca Sedivitax krople korzystnie wpływa na jakość snu.

Więcej szczegółów

43,12 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 43,12 zł

Aboca Sedivitax krople, 30 ml

Sedivitax krople został opracowany w celu wspomagania snu i poprawy jego jakości.

Produkt może być stosowany również w ciągu dnia, aby zmniejszyć napięcie i uzyskać uczucie relaksu.

To podwójne działanie jest bardzo ważne dla uzyskania snu fizjologicznego, który nadchodzi, gdy organizm jest w stanie utrzymać zrównoważony stan spokoju, również w ciągu dnia, tak- aby wieczorem być gotowym do nocnego odpoczynku.

Istnieje wiele czynników w codziennym życiu, przyczyniających się do powstawania stresu, który z kolei doprowadza organizm do stanu zwiększonego czuwania, przeszkadzającego w zaśnięciu i utrzymaniu snu.

Działanie produktu Sedivitax krople polega na synergicznym połączeniu liofilizowanych ekstraktów z kozłka, melisy i eszolcji kalifornijskiej, a w szczególności opatentowanego kompleksu Passifló2-LMF (Patent nr 0787496), uzyskanego z połączenia dwóch frakcji ekstraktów o wysokiej zawartości flawonoidów, które wydobywają znane właściwości passiflory, rozluźniające i wspomagające sen.


Charakterystyka produktu

Sedivitax krople jest suplementem diety.

Rygorystyczna selekcja surowca i systematyczna kontrola jakości oraz próby analityczne w laboratorium podczas całego procesu produkcji, gwarantują najwyższą jakość produktu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Zawartość netto

30 ml


Opakowanie

Jedno opakowanie: butelka

Porcja dzienna: zależy od natężenia zjawiska i potrzeb osoby stosującej


Postać

Krople


Stosowanie

Zaleca się spożywanie:
- od 1,5 do 3 ml wieczorem, w celu ułatwienia zasypiania i poprawy jakości snu;
- gdy to konieczne, zaleca się spożywanie, od 0,5 do 1 ml rano, aby złagodzić napięcie w ciągu dnia i uzyskać uczucie relaksu.

Produkt należy rozpuścić w małej ilości wody.


Skład produktu

W zalecanej, maksymalnej porcji dziennej- 4 ml:

Meczennica wodno-alkoholowy ekstrakt z lisci: 3,4 g
- mianowany na zawartosc flawonoidów całkowitych wyrazonych jako vitexin 3 mg/ml: 11,2 mg
Passiflò2-LMF multifrakcjonowany liofilizowany ekstrakt: 283,4 mg
- mianowany na zawartosc flawonoidów całkowitych wyrazonych jako vitexin 8%: 22,7 mg
Kozłek lekarski liofilizowany ekstrakt z korzenia: 129,9 mg
Melisa liofilizowany ekstrakt z lisci: 63 mg
Eszolcja kalifornijska liofilizowany ekstrakt z wierzchołków: 36,2 mg


Składniki

meczennica (Passiflora incarnata) wodnoalkoholowy ekstrakt z lisci*, meczennica (Passiflora incarnata) liofilizowany multifrakcjonowany ekstrakt z lisci* (Passiflò2-LMF), kozłek (Valeriana officinalis) liofilizowany ekstrakt z korzenia*, melisa (Melissa officinalis) liofilizowany ekstrakt z lisci*, eszolcja kalifornijska (Eschscholtzia californica), liofilizowany ekstrakt z wierzchołków*, słodka pomarancza (Citrus aurantium var. dulcis) olejek eteryczny naturalny aromat, lawenda (Lavandula angustifolia) olejek eteryczny naturalny aromat.

*składnik ekologiczny


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zaleca się rozpoczęcie suplementacji od minimalnych dawek, zwiększając je w razie potrzeby, biorąc pod uwagę, że działanie może się zmieniać w zależności od indywidualnej wrażliwości.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca Sedivitax krople, 30 ml

Aboca Sedivitax krople, 30 ml

Aboca


Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.