Ruscoven Biożel, 100 ml Powiększ

Aboca Ruscoven Biożel, 100 ml

Aboca Aboca

22775

Nowy

Aboca Ruscoven Biożel dla dobrej kondycji nóg. Produkt opiera się na funkcjonalnej synergii liofilizowanych ekstraktów z ruszczyka i kasztanowca z wodno-alkoholowymi ekstraktami z winorośli i wąkroty, które po rozpuszczeniu w wodnym roztworze ze śluzów prawoślazu, zapewniają wysokie stężenie substancji czynnych. 

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

43,12 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 43,12 zł

Aboca Ruscoven Biożel, 100 ml

Ruscoven Biożel opiera się na funkcjonalnej synergii liofilizowanych ekstraktów z ruszczyka i kasztanowca z wodno-alkoholowymi ekstraktami z winorośli i wąkroty, które po rozpuszczeniu w wodnym roztworze ze śluzów prawoślazu, zapewniają wysokie stężenie substancji czynnych. 

Z tego powodu Ruscoven bioŻel nadaje skórze jędrność i elastyczność i zmniejsza uczucie ciężkich nóg, przede wszystkim pod koniec dnia.

Skład produktu uzupełnia olejek eteryczny z mięty o działaniu odświeżającym.


Charakterystyka produktu

Ruscoven Biożel jest kosmetykiem ekologicznym.

Produkt nie zawiera SLS, SLES, pochodnych ropy naftowej, parabenów, PEG, barwników i aromatów syntetycznych.


Zawartość netto

100 ml


Opakowanie

Jedno opakowanie: tuba

Porcja dzienna: zależna od natężenia zjawiska i potrzeb osoby stosującej


Postać

Żel


Stosowanie

Nanieść dostateczną ilość żelu, delikatnie masując, ruchami od dołu ku górze w wybranej części ciała.


Skład produktu

Substancje czynne:

liofilizowane ekstrakty z: korzenia ruszczyka 0,7% (mianowane na zawartość całkowitą ruskogeniny 10%)
owoce kasztanowca 0,5% (mianowane na zawartość glikozydów triterpenowych, w przeliczeniu na escynę 17%)
ekstrakty wodno-alkoholowe z: liści wąkroty 5%, liści winorośli 2%
wodny roztwór ze śluzów prawoślazu 69,8%
olejek eteryczny z mięty pieprzowej 1%


Składniki

aqua, alcohol*, glycerin, betaine, chondrus crispus, mentha piperita leaf oil, xilitol, ruscus aculeatus root extract*, aesculus hippocastanum fruit extract*, centella asiatica leaf extract, vitis vinifera leaf extract, althea officinalis root extract*, citric acid, aroma, glucose, limonene, linalool, citronellol, geraniol.

* składnik biologiczny.


Środki ostrożności

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca


Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.