GrinTuss- herbata, 20 torebek Powiększ

Aboca GrinTuss - herbata, 20 torebek

Aboca Aboca

20751

Nowy

Aboca GrinTuss herbata ziołowa jest suplementem diety korzystnym dla zdrowia dróg oddechowych.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

21,56 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 21,56 zł

Aboca GrinTuss - herbata, 20 torebek

Herbata ziołowa GrinTuss jest suplementem diety korzystnym dla zdrowia dróg oddechowych.

Dzięki działaniu takich roślin jak grindelia, babka i kocanka (var. HyperCreso wybrana ze względu na wysoką zawartość substancji aktywnych), oferuje skuteczne balsamiczne i powlekające działanie.

Działanie herbaty ziołowej GrinTuss jest uzupełniane olejkami eterycznymi z mięty i eukaliptusa, które dzięki zaparzeniu w gorącej wodzie, wyzwalają ciepłe opary balsamiczne.


Charakterystyka produktu

Herbata ziołowa GrinTuss w torebkach jest suplementem diety.

Każda pojedyncza torebka wykonana została z opatentowanym systemem zamknięcia "wiązanego", dzięki któremu unika się użycia kleju i metalowej zszywki.

W celu lepszego zachowania cech organoleptycznych i właściwości ziół, każda torebka pakowana jest w saszetkę "chroniącą aromat".

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Zawartość netto

30 g


Opakowanie

Jedno opakowanie = 20 torebek

Porcja dzienna = 1-2 torebki


Postać

Mieszanka ziół


Stosowanie

Zaleca się picie 1-2 filiżanek herbaty na dzień.

Jedna torebka wystarcza do przygotowania jednej filiżanki herbaty (około 250 ml).

Wlać wrzącą wodę do filiżanki z jedną torebką herbaty i pozostawić do zaparzenia przez 5 do 7 minut, przykrywając filiżankę, aby zapobiec utracie substancji lotnych o działaniu balsamicznym.


Skład produktu

Składniki aktywne w 2 torebkach*:

Wierzchołki grindelii: 450 mg
- mianowane na zawartość fenoli w przeliczeniu na kwas galusowy ≥ 0,8%
Liście babki lancetowatej: 300 mg
- mianowane na zawartość aukubiny ≥1%
Kwiatostan kocanki: 150 mg
Olejek eteryczny z eukaliptusa i z mięty pieprzowej: 60 mg
- odpowiada około 3 kroplom olejków eterycznych

*Wskazane ilości dotyczą składników czynnych zawartych w jednej torebce, a nie w zaparzonej herbacie.


Składniki

liście mięty pieprzowej (Mentha piperita), korzeń lukrecji (Glycyrrhiza glabra), wierzchołki grindelii (Grindelia robusta), liście babki lancetowatej (Plantago lanceolata), owoce anyżu gwieździstego (Illicium verum), wierzchołki tymianku pospolitego (Thymus vulgaris), kwiatostan kocanki (Helichrysum italicum, var. HyperCreso), olejek eteryczny z eukaliptusa (Eucalyptus globulus), olejek eteryczny z mięty pieprzowej (Mentha piperita)


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca


Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.