Melilax, 6 mikrowlewek Powiększ

Aboca Melilax, 6 mikrowlewek

Aboca Aboca

20749

Nowy

Aboca Melilax przeznaczony jest do leczenia zaparć, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej (jak w przypadku okrężnicy drażliwej), szczelin i hemoroidów u dorosłych i młodzieży.

Więcej szczegółów

44,10 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 44,10 zł

Aboca Melilax, 6 mikrowlewek

Melilax przeznaczony jest do leczenia zaparć, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej (jak w przypadku okrężnicy drażliwej), szczelin i hemoroidów u dorosłych i młodzieży.

Produkt oczyszcza jelito oraz zmniejsza uciążliwości, podrażnienia i stan zapalny towarzyszące zaparciom.

Melilax łączy zrównoważone działanie wydalające z działaniem ochronnym i łagodzącym błonę śluzową odbytu.

Podwójne działanie Melilax uzyskiwane jest dzięki Promelaxin- kompleksowi miodów nektarowych i spadziowych, odpowiednio wyselekcjonowanych i przetworzonych na podstawie zawartości monosacharydów, polisacharydów i melanoidyn, wzbogaconemu o frakcję polisacharydową z aloesu i ślazu dzikiego.

Melilax ma działanie wydalające, które zapewnia bodziec aktywujący defekację.

Ponadto, Melilax- dzięki swym cechom przypominającym śluz i dzięki swej lepkości- chroni błonę śluzową odbytu podczas przechodzenia stolca.Te szczególne właściwości, połączone z działaniem antyoksydacyjnym, nadają produktowi właściwości ochronne i łagodzące błonę śluzową.


Charakterystyka produktu

Melilax jest wyrobem medycznym.

Melilax może być stosowany również w ciąży i podczas karmienia piersią.

Mikrowlewka jest jednorazowa, dlatego też nie powinna być ponownie użyta.


Zawartość netto

60 g


Opakowanie

Jedno opakowanie: 6 mikrowlewek jednorazowych

Porcja dzienna: zależna od natężenia zjawiska i potrzeb stosującego


Postać

Mikrowlewka jednorazowa


Stosowanie

Dorośli i młodzież od 12. roku życia:

1 mikrowlewka (10 g) w razie potrzeby. W przypadku uporczywych zaparć- stosować 2 dawki jednocześnie.


Skład produktu

Promelaxin: kompleks miodów i polisacharydów z aloesu i ślazu dzikiego
- mianowany na zawartość: monosacharydów ≥ 50%, polisacharydów (ciężar cząsteczkowy > 20.000 Daltonów) ≥ 0,3%


Składniki

Ponadto zawiera: mieszankę wodno-glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy.


Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden ze składników.

W przypadku długotrwałych zaparć należy skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia innych schorzeń.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca Melilax, 6 mikrowlewek

Aboca Melilax, 6 mikrowlewek

Aboca


Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.