Altrient®C Liposomalna Witamina C, 1000mg Powiększ

Altrient®C Liposomalna Witamina C, 1000mg

Altrient by LivOnLabs Altrient by LivOnLabs

22658

Nowy

Altrient® to suplement diety o wysokiej sile i potencjale działania, stworzony zgodnie ze standardami farmaceutycznymi. Witamina C liposomalna Altrient wykorzystuje  technologię opracowaną w celu przełamania barier absorpcyjnych organizmu. Niska wchłanialność rozpuszczalnej w wodzie  witaminy C, przestaje być problemem.

Więcej szczegółów

254,80 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 254,80 zł

Altrient®C Liposomalna Witamina C, 1000mg

MAKSYMALNA ABSORBCJA

Potwierdzona klinicznie wysoka biodostępność witaminy C.

Altrient® C to najwyższej jakości liposomalna witamina C zapewniająca lepszą absorpcję, przewyższająca tradycyjne formy tabletek.
Sporo inwestujemy w niezależne badania, aby poprzeć nasze oświadczenia o właściwościach produktu.
WOLNE OD:
 •    GMO
 •    Cukru i substancji słodzących
 •    Pszenicy
 •    Glutenu
 •    Drożdży
 •    Laktozy
 •    Produktów pochodzenia zwierzęcego
 •    Heksanu
 •    Protein sojowych
 •    Sztucznych barwników
 •    Sztucznych aromatów
 •    Wypełniaczy

  Tylko niezbędne składniki, wszystkie pochodzenia roślinnego o najwyższej farmaceutycznej czystości.

LIPOSOMALNA WITAMINA C

Suplementy diety Altrient® wykorzystują najnowocześniejszą technologię enkapsulacji liposomalnej (znaną również jako lypo-spheric), aby zapewnić maksymalne wchłanianie, aż do komórek, gdzie swój początek ma dobre zdrowie i uroda.

Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości żele liposomalne wykonane według najsurowszych standardów jakości.

GWARANTOWANE LIPOSOMY

Altrient® gwarantuje wysoką jakość oraz wysokie stężenie liposomów we wszystkich produktach liposomalnych marki.

 • Altrient® jest produkowany zgodnie z certyfikatami jakości NSF, GMP.

 • Stabilność oraz skuteczna dystrybucja liposomów w produkcie została potwierdzona badaniami naukowymi

Altrient® to suplement diety o wysokiej sile i potencjale działania, stworzony zgodnie ze standardami farmaceutycznymi. Witamina C liposomalna Altrient wykorzystuje  technologię opracowaną w celu przełamania barier absorpcyjnych organizmu. Niska wchłanialność rozpuszczalnej w wodzie  witaminy C, przestaje być problemem. Dzięki unikalnej formule witamina C w liposomach jest skutecznie dostarczana tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna, czyli bezpośrednio do komórek.

Wszystkie oferowane w sklepie Vitallabs produkty marki Altrient® LivOn Labs™ powstają na bazie mixu Fosfolipidów Podstawowych/Zasadniczych (PC) bogatych w cenną WIELONIENASYCONĄ FOSFATYDYLOCHOLINĘ, powstałych w procesie ekstrakcji lecytyny sojowej.

Proces ekstrakcji obejmuje również usunięcie: alergizujących białek sojowych oraz wszystkich substancji potencjalnie toksycznych i antyodżywczych (tj. kwas fitynowy, inhibitory trypsyny, fitoestrogeny) dzieki czemu uzyskiwana jest wyjątkowo czysty skład.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości PC, budowa liposomów LivOn Labs™ jest identyczna z budową błony komórkowej, dzięki czemu sprawnie wnikają one do wnętrza komórek uszkodzonych przez stres oksydacyjny. Kiedy liposomy znajdą się w ich wnętrzu uwalniają zawartą w sobie witaminę C. To obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji.
Liposomal z witaminą C Altrient charakteryzuje zrównoważony skład oraz oferuje maksymalną do osiągnięcia absorpcję.

Jako jedyny liposomalny suplement diety z witaminą C na rynku, Altrient C charakteryzuje NIEROZPUSZCZALNA W WODZIE ŻELOWA FORMUŁA oraz zawartość tylko i wyłącznie SKŁADNIKÓW NIEZBĘDNYCH do stworzenia stabilnego i skutecznego produktu:

 • Dejonizowana WODA - podstawowy składnik do tworzenia wodno-tłuszczowych liposomów
 • FOSFOLIPIDY ZASADNICZE/PODSTAWOWE (PC) - jeden z kilku typów fosfolipidów tłuszczowych - najistotniejszy w budowie błon komórkowych tym samym najbardziej kosztowny składnik preparatu gwarantujący ponadprzeciętną wchłanialność liposomów do wnętrza komórek
 • ASKORBINIAN SODU - forma witaminy C pozyskiwanej z kukurydzy wolnej od GMO, używana powszechnie we wlewach dożylnych.
 • ROŚLINNY ETANOL - naturalny konserwant oraz substancja ułatwiająca rozpuszczanie się choliny zawartej w Fosfolipidach Zasadniczych - proces usprawniający absorpcję.
 • Kwasek cytrynowy - regulator pH

  Nierozpuszczalna w wodzie formuła ma za zadanie ochronić zawarte w niej liposomy oraz prześlizgnąć się przez żołądek do jelita cienkiego, gdzie następuje przejście bezpośrednio do krwiobiegu i do aorty limfatycznej, w której liposomy dostarczają witaminę C bezpośrednio do komórek odpornościowych.

Za tę unikalną konsystencję bez dodatku substancji żelujących odpowiada WYSOKA zawartość FOSFATYDYLOCHOLINY WIELONIENASYCONEJ - składnika determinującego:

 • Skuteczność w przenikaniu błon komórkowych
 • Odżywienie uszkodzonych błon komórkowych
 • Stabilność liposomu (liposom nie rozpada się w drodze do komórek)
 • Zasilenie wątroby niezbędnymi odżywczymi kwasami tłuszczowymi

Ponieważ Altrient®C to pierwszy na świecie liposomalny suplement diety z witaminą C stworzony w 2004 roku przez naukowców z ponad 35 letnim doświadczeniem w technologii liposomalnej, jego producent i pomysłodawca, Laboratoria LivOn Labs™ dba o to, aby produkt spełniał wszystkie oczekiwania jakie oferuje ta wyjątkowa technologia.

Poza zastosowaniem składników oraz technologii o bezkompromisowej jakości, firma LivOn jako jedyny producent liposomalnych suplementów na rynku inwestuje w badania potwierdzające DZIAŁANIE PRODUKTU obiecywane w przekazach marketingowych.

Wszystkie i najważniejsze oświadczenia o właściwościach produktu Altrient®C tj. wyjątkowa poprawa elastyczności skóry spowodowana wzrostem kolagenu i nawilżenia, wyższy stopień absorpcji oraz podniesienie na dłużej stężenia witaminy C w osoczu są oparte na wynikach przeprowadzonych badań klinicznych i eksperymentów naukowych z udziałem osób czy hodowli ludzkich komórek hepatocytów Hep(G2).

Saszetka - czy to takie ważne?

Ważniejsze niż mogłoby się wydawać! 
Folia laminowana dwoma warstwami polietylenu skutecznie chroni preparat przed utlenieniem, wypłukaniem lub zawilgoceniem, a także ODDZIELA suplement OD ALUMINIUM, nie dopuszczając do powstawania w wyniku reakcji chemicznych szkodliwych substancji. 
Szczególnie utlenienie witaminy C jest tu istotnym elementem, na które może być narażony produkt liposomalny w pojemnikach wielokrotnego użytku np. butelka. 
Pojedyncze porcje suplementu stanowią wygodną formę i pozwalają na bezpieczne przyjmowanie preparatu w różnych okolicznościach

Skład produktu
Składnikw 1 saszetce%RWS*
Witamina C (L-askorbinian sodu)1000 mg1250 %
Fosfolipidy, w tym:1000 mg**
 fosfatydylocholina500 mg**

*%RWS: Referencyjna Wartość Spożycia. RWS dla przeciętnej osoby dorosłej: 8400 kJ/2000 kcal.
**: brak zaleceń w UE.


Składniki

woda, fosfolipidy z lecytyny sojowej*, L-askorbinian sodu, alkohol (etanol), regulator kwasowości: kwas cytrynowy.


Środki ostrożności

Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią przed zażyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

Nie należy dodawać zawartości saszetki do ciepłych i/lub gazowanych napojów oraz do urządzeń służących do miksowania.

Nie mieszać- zawartość saszetki nie rozpuszcza się.

Możliwe jest doświadczenie tymczasowych uderzeń gorąca lub objawów detoksykacji takich, jak ból głowy, bóle mięśni, nudności, wzdęcia i objawy grypopodobne. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby pić dużo wody i wypoczywać. W przypadku utrzymujących się wyżej opisanych objawów należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. 

Witamina C w jakiejkolwiek formie może powodować rozrzedzenie krwi podobnie jak wafaryna.


Informacje dodatkowe

Altrient® C jest bezpieczny dla żołądka i wątroby.

Białka soi- mogące wywoływać reakcje alergiczne- zostały z preparatu usunięte.

Preparaty z serii Altrient® można spożywać jednocześnie.

Fosfolipidy zawierające witaminę C w preparacie mają kolor od pomarańczowego do ciemnobrązowego.

Przydatność preparatu do spożycia: 18 miesięcy od daty produkcji.

Saszetki mogą z czasem zwiększyć objętość w miarę rozprężania się powietrza, które dostało się do środka podczas napełniania. Nie ma to wpływu na jakość produktu.

Przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu. Nie zamrażać.

Zastrzeżenie zmian przez firmę LivOnLabs: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.

Napisz opinię

Altrient


Amerykańska firma LivOnLabs- założona przez Cindy Nachman- od wielu lat utrzymuje pozycję lidera na rynku suplementów LED-  w technologii enkapsulacji liposomalnej (Liposome Encapsulated Delivery).


Mimo, iż technologia ta znana i stosowana jest w medycynie od późnych lat ’70-tych wciąż czeka na odkrycie milionów ludzi poszukujących skutecznego i bezpiecznego sposobu suplementacji.


Liposomalne suplementy diety Altrient od LivOnLabs wykazują bardzo wysoką przyswajalność na poziomie komórkowym. Dzięki otoczce tłuszczowej- liposomy są odporne na działanie enzymów trawiennych, dlatego docierają bezpośrednio do komórek organizmu wzbogacając je o cenne substancje odżywcze takie, jak kwas alfa-liponowy, glutanion, naturalna witamina C czy witaminy z grupy B.