17728
Nowy
Żel kojący zaczerwienienia, do mycia twarzy i oczu Puri-Capilium - przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry z rozszerzonymi naczynkami, zaczerwienieniem i nasilającym się rumieniem. Nie zawiera mydła.
Żel kojący zaczerwienienia, do mycia twarzy i oczu Pharmaceris N Puri-Capilium
Składniki aktywne:
Aqua (Water), Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Betaine, Disodium Ricinoleamido MEA-Sulfosuccinate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, PEG-70 Mango Glycerides, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Silybum Marianum (Lady's Thistle) Extract, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance).
Dermokosmetyki Pharmaceris to produkty apteczne, przeznaczone do pielęgnacji skóry z problemami. Unikalne receptury zostały opracowane przez zespół ekspertów, łączących doświadczenie dermatologiczne z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii.
Kosmetyki Pharmaceris - rozwiązanie dla każdego skórnego problemu
Misją marki jest tworzenie produktów w pełni bezpiecznych, o właściwościach hypoalergicznych, które w efektywny sposób usuwają nie tylko objawy schorzeń dermatologicznych, ale także ich przyczyny. W ofercie Pharmaceris znajdują się kremy, szampony, żele do codziennej higieny, także niemowląt oraz podkłady dostosowane do różnego rodzaju cery. Wszystkie produkty tworzą 13 linii, tzw. dermoprogramów. Pogrupowane są one pod względem potrzeb skóry - m.in. wrażliwej, atopowej, trądzikowej, borykającej się z problemem nadmiernej suchości, przebarwieniami czy naczynkowej.
Producent
Kraj: DE
Ulica: 45 Werkstraße
Kod pocztowy: 20095
Miasto: Hamburg
e-mail: [email protected]
Telefon: 987654321
Importer
Kraj: FR
Ulica: 22 Rue de Paris
Kod pocztowy: 75001
Miasto: Paris
e-mail: [email protected]
Telefon: 234567890
Importer
Kraj: PL
Ulica: Krakowska 15
Kod pocztowy: 30-001
Miasto: Kraków
e-mail: [email protected]
Telefon: 567890123