Nowy AEGS® Stat Comp MSE dr Enzmann 30 kapsułek Powiększ

AEGS® Stat Comp MSE dr Enzmann 30 kapsułek

Dr Franz Enzmann Dr Franz Enzmann

27370

Nowy

AEGS® Stat Comp zawiera kompleks składników odżywczych wspierających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, i stanowiących uzupełnienie diety osób przyjmujących preparaty obniżające poziom cholesterolu tzw. statyn.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

82,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

AEGS® Stat Comp MSE dr Enzmann 30 kapsułek

Kompleksowy skład AEGS® Stat Comp

Preparat AEGS® Kon Comp w swoim składzie zawiera odpowiednio dobrane składniki w optymalnym stężeniu: koenzym Q10 (ubichinon), niacynę, selen oraz witaminę D, które wspierają organizm podczas przyjmowania preparatów obniżających cholesterol.

Doskonała jakość i czystość AEGS® Stat Comp

Najwyższa czystość oraz niezmienny skład AEGS® Stat Comp zagwarantowane są przez niemiecką firmę MSE dr. Franza Enzmanna.  Źródło pochodzenia substancji czynnych sprawdzane jest precyzyjnie pod kątem czystości. Dzięki temu zapewniają doskonałą przyswajalność i bezpieczeństwo stosowania, co stanowi fundament dla prawidłowego funkcjonowania mitochondriów.

Dlaczego AEGS® Stat Comp?

 • Doskonała jakość preparatu gwarantowana jest przez niemiecką firmę MSE dr. Franza Enzmanna, która jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech. Firma nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu. Skuteczność preparatów potwierdzają badania naukowe.
 • Preparat AEGS® Stat Comp zawiera zestaw odpowiednio dobranych składników, które wspierają organizm osób przyjmujących preparaty obniżające poziom cholesterolu tzw. statyn.
  • Koenzym Q10 – 100 mg
  • Niacyna (Witamina B3) – 100 mg
  • Selen – 100 µg
  • Witamina D – 50 µg
 • AEGS® Stat Comp to unikalne połączenie 4 substancji odżywczych w wysokich porcjach: koenzymu Q10 (ubichinon), niacyny, selenu oraz witaminy D.
 • Składniki preparatu AEGS® Stat Comp wykazują wysoki stopień czystości, dzięki czemu zapewniają doskonałą przyswajalność i bezpieczeństwo stosowania.
 • Skuteczność zawartych w preparacie poszczególnych składników jest uzasadniona opiniami Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności.
 • AEGS® Met Comp to produkt bezglutenowy, nie zawiera białka mleka, laktozy, sztucznych aromatów, soi, barwników, żelatyny, substancji konserwujących i dodatku drożdży. Jest odpowiedni dla wegan, wegetarian i osób z nietolerancjami.
 • Ze względu na długotrwałe przyjmowanie statyn, wykorzystujących tę samą drogę transportu (ten sam szlak metaboliczny), co niektóre substancje odżywcze, może dojść do wyższego zapotrzebowania organizmu na ważne składniki odżywcze i może się okazać, że potrzebna będzie suplementacja.
 • AEGS® Stat Comp zawiera substancje odżywcze takie jak niacyna, selen, witamina D czy koenzym Q10, dzięki którym może skutecznie uzupełniać dietę w składniki odżywcze i wspierać działanie organizmu.
 • Działanie statyn opiera się na hamowaniu biosyntezy cholesterolu, co prowadzi także do zmniejszenia wytwarzania przez organizm koenzymu Q10.
 • Substancje zawarte w preparacie AEGS® Stat Comp to idealne wsparcie organizmu podczas stosowania statyn.
 • Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, a także zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, natomiast witamina D i selen wpływają pozytywnie na system immunologiczny.
 • Selen pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
 • Odpowiednie połączenie kluczowych substancji pozwala skutecznie wspierać prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Jakość i czystość AEGS® Stat Comp

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 doświadczenia dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Skład oraz stężenie poszczególnych substancji jest zgodne z informacją na opakowaniu.

  Mitoceutyki® powstają w laboratorium dr. Franza Enzmanna, w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości.

Napisz opinię

AEGS® Stat Comp MSE dr Enzmann 30 kapsułek

AEGS® Stat Comp MSE dr Enzmann 30 kapsułek


Założyciel Firmy MSE Pharmazeutika uzyskał stopień doktora w roku 1966, na Uniwersytecie w Heidelbergu, w dziedzinie chemii biomolekularnej. Jako uczeń prof. K. Folkersa (USA), pioniera badań nad  koenzymem Q10, skierował swoje zainteresowania naukowe na ewolucję życia związaną z tlenem, oddychaniem komórkowym w mitochondriach.


W styczniu 1969 doszło do spotkania dr Enzmanna z prof. Schally’m i prof. Bowers na uniwersytecie Tulane, w Nowym Orleanie. W tym czasie prof. Schally od 14 lat prowadził tam badania, by dowieść swojej hipotezy, że przysadka mózgowa nie jest jedynie regulowana przez system nerwowy, ale może być regulowana również przez substancje chemiczne uwalniane
z podwzgórza. Ze względu na swoje dotychczasowe doświadczenie dr Enzmann wraz z prof. Folkersem zostali poproszeni o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.


Niedługo potem, dzięki zaangażowaniu dr Enzmanna nastąpił znaczący przełom w badaniach i w konsekwencji w 1977r za odkrycie zjawiska wydzielania hormonów w podwzgórzu mózgu oraz badanie ich budowy i czynności A. Schally otrzymał Nagrodę Nobla.


Odkrycie to zapoczątkowało rozwój nowego działu medycyny, jakim jest NEUROENDOKRYNOLOGIA. Prof. Folkers skomentował sukces
dr Enzmanna: "naukowcy prowadzą 14 lat badania, a przyjeżdża ,,żółtodziob” z Niemiec i w mniej niż pięć miesięcy dokonuje spektakularnego przełomu, którego oni nie mogli dokonać w ciągu kilkunastu lat”.


Dzięki temu sukcesowi przed dr Enzmannem otworzyły się drzwi wielu wiodących firm farmaceutycznych. Najpierw w Hoechst AG,
a w 1980 roku Eli Lilly, gdzie prowadził on w szerokim zakresie badania kliniczne w zakresie cukrzycy, chorób metabolicznych
i neuroendokrynologii.Na bazie licznych doświadczeń i u szczytu kariery naukowej dr Enzmann realizuje w końcu marzenie o własnej firmie, której głównym profilem działalności jest medycyna mitochondrialna.


Dzięki temu koncentruje się na swojej ulubionej dziedzinie i w krótkiim czasie zostaje uznany za czołowego specjalistę w dziedzinie medycyny mitochondrialnej. Efektem działań Dr Enzmanna oraz jego wybitnych współpracowników  jest stworzenie portfolio najwyższej jakości substancji mitochondrialnych – mitoceutyków. Prawdziwym przełomem naukowym było opracowanie przez dr Enzmanna receptury pierwszego nanocząsteczkowego  PŁYNNEGO KOENZYMU Q10 chronionego patentem, pod nazwą SANOMIT® Q10.


Preparaty z logo ,,Dr Enzmann", dzięki swojej najwyższej jakości są dzisiaj marką znaną i uznawaną na całym świecie.


Dystrybutorem jest firma Mito-Pharma która istnieje na polskim rynku od 10 lat. Jej założenie było wynikiem poszukiwań najwyższej jakości preparatów odżywczych ( suplementów diety), skutecznie uzupełniających codzienną dietę. Nasze doświadczenia pokazały również, jak ważna jest przy tym rzetelna wiedza o mitochondriach.Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.