Swanson Albion Chelat Manganu 10 mg, 180 kapsułek Powiększ

Swanson Albion Chelat Manganu 10 mg, 180 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

23636

Nowy

Mangan należy do grupy mikroelementów; bierze udział m.in. w procesach enzymatycznych, tworzeniu składników krwi; jest też niezbędny do prawidłowej pracy mózgu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

37,24 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 37,24 zł
Charakterystyka produktu

Swanson Albion Chelat Manganu 10 mg jest suplementem diety.

Mangan należy do grupy mikroelementów; bierze udział m.in. w procesach enzymatycznych, tworzeniu składników krwi; jest też niezbędny do prawidłowej pracy mózgu.

Pierwiastek wywiera także znaczny wpływ na poziom libido i sprawność seksualną, a także na płodność. Jest także niezbędnym składnikiem kości. Ponadto, wpływa korzystnie na stan skóry i pełni ważną rolę w produkcji tyroksyny- nieaktywnej postaci hormonów tarczycy. Mangan wykazuje także działanie antyoksydacyjne.

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- wsparcie funkcjonowania układu nerwowego;
- poprawa funkcji poznawczych;
- sprawność seksualna;
- spadek libido;
- pomocniczo w chorobach skóry;
- ochrona antyoksydacyjna;
- stres;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.

Albion Advanced Nutrition to światowy lider w produkcji chelatów aminokwasowych minerałów. Ich produkty zdobyły uznanie na całym świecie. O ich jakości i wyjątkowości świadczy siła innowacyjności firmy, która opatentowała ponad 200 składników i jest pod tym względem światowym liderem.

Firma Albion przyznaje nagrodę dla firm, które wykazały silne zaangażowanie na rzecz doskonałości w suplementacji minerałami. Jest to Ablion Gold Medallion®. Tylko parę firm na świecie może pochwalić się taką nagrodą. Jedną z nich jest Swanson Health Products i z dumą jest ona umieszczona na etykiecie.


Opakowanie

180 porcji = 180 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka dziennie. Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty. 


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*RWS**
Mangan (diglicynian manganu Albion® TRAACS®)10 mg500%

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.

** RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.


Składniki

diglicynian manganu, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja konserwująca: kwas cytrynowy, maltodekstryna, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Swanson Albion Chelat Manganu 10 mg, 180 kapsułek

Swanson Albion Chelat Manganu 10 mg, 180 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.