Solgar Głóg wyciąg - 60 kapsułek Powiększ

Solgar Głóg wyciąg - 60 kapsułek

Solgar Solgar

22185

Nowy

Oprócz witamin i minerałów- preparat zawiera sproszkowane warzywa i owoce: czerwone buraki, marchewkę, truskawki, jabłko, brokuły, morele.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

67,62 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 67,62 zł
Charakterystyka produktu

Preparat zawiera w jednej kapsułce sproszkowane nieprzetworzone owoce głogu oraz standaryzowany sproszkowany wyciąg z liści i kwiatów głogu o stałej gwarantowanej ilości witeksyny. Witeksyna jest najaktywniejszym fizjologicznie flawonoidem zawartym w głogu. Właśnie jej i innym synergistycznie działającym związkom zawartym w liściach, kwiatach i owocach zawdzięczamy tak zbawienny wpływ głogu na serce i układ krążenia.Opracowana przez Solgar receptura tego preparatu gwarantuje i zapewnia pełną siłę działania głogu występującego w naturze.


Opakowanie

60 kapsułek


Postać

Kapsułki


Stosowanie

1 - 3 kapsułek dziennie

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.


Skład produktu
Jedna (1) kapsułka zawiera:
Sproszkowane nieprzetworzone owoce głogu (Crataegus oxyacantha) - 250 mg
Standaryzowany sproszkowany wyciąg z liści/kwiatów głogu (Crataegus spp.) - 150 mg
(3 mg [2%] witeksyny)

Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Solgar: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Naturalne substancje pomocnicze

  • Otoczka kapsułki roślinnej:hydroksypropylometyloceluloza
  • Substancje wypełniające:
    maltodekstryna, celuloza mikrokrystaliczna
  • Substancja przeciwzbrylające:
    roślinny stearynian magnezu
  • Przeciwutleniacz:
    sproszkowana mieszanina kwasu L-askorbinowego i beta-karotenu

Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera:
drożdży, pszenicy, glutenu, soi, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwują¬cych, zapachowych lub barwiących.

Napisz opinię

Solgar Głóg wyciąg - 60 kapsułek

Solgar Głóg wyciąg - 60 kapsułek

Logo solgar


Firma Solgar rozpoczęła działalność w 1947 roku i od tego czasu ze zdrowego rodzinnego przedsiębiorstwa rozwinęła działalność do firmy służącej zdrowiu milionów rodzin.


Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości i troskliwą obsługę pacjenta. Dzięki temu, przez pięć dekad firma Solgar wprowadziła na rynek wiele wyjątkowych produktów, za które odpowiada od początku do końca.  


Jako jedna z nielicznych firm na świecie przez kilkadziesiąt ostatnich lat analizowała wpływ ziół, witamin i minerałów na organizm, dążąc do perfekcji we wspieraniu zdrowia człowieka. Przedsiębiorstwo stworzyło przełomową technologię pozwalającą powlekać tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie tanim szelakiem z owadów. W ultranowoczesnym laboratorium firmy Solgar powstały kapsułki z najczystszych surowców roślinnych (Vegicaps), a nie z półproduktów zwierzęcych. 


Solgar approver etailer - autoryzowany sprzedawca solgar


Elektroniczny certyfikat Sprzedaż produktów Solgar w internecie może być prowadzona wyłącznie przez autoryzowane witryny aptek. Autoryzacja musi być potwierdzona symbolem certyfikatu elektronicznego.