Solgar Czynniki Lipotropowe, 50 tabletek Powiększ

Solgar Czynniki Lipotropowe, 50 tabletek

Solgar Solgar

21081

Nowy

Czynniki Lipotropowe to preparat nakierowany na problem nadmiaru tkanki tłuszczowej w organizmie, zwracając się ku naprawie i poprawie funkcji odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu w wątrobie.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

76,44 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 76,44 zł

Solgar Czynniki Lipotropowe, 50 tabletek

Charakterystyka produktu

Solgar Czynniki Lipotropowe jest suplementem diety.

Tropia- ostatni człon wyrazów złożonych mających znaczenie: zwrot, kierunek (od greckiego tropē -„zwrot”).

Czynniki Lipotropowe to preparat nakierowany na problem nadmiaru tkanki tłuszczowej w organizmie, zwracając się ku naprawie i poprawie funkcji odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu w wątrobie. Wiele osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicy brzusznej ma stłuszczoną wątrobę. W dolegliwości tej wątroba nie spala tłuszczu, ale go gromadzi. Osoby ze stłuszczoną wątrobą nie są w stanie zeszczupleć, o ile wcześniej nie poprawią jej funkcjonowania za pomocą diety wspomagającej metabolizm wątroby i bogatej w czynniki lipotropowe.

Bardzo ważna jest cierpliwość, ponieważ usuwanie nadmiaru tłuszczu zgromadzonego w wątrobie może potrwać od kilkunastu dni do nawet 12 miesięcy. Po pozbyciu się tłuszczu z wątroby zrzucanie zbędnych kilogramów przyjdzie znacznie łatwiej.

Wskazania podstawowe dla substancji zawartych w preparacie:

- odtłuszczanie wątroby;
- detoksykacja organizmu;
- kontrola masy ciała;
- działanie przeciwzapalne;
- działanie żółciopędne;
- działanie żółciotwórcze;
- działanie przeciwkamicze;
- wspomaganie działania układu moczowego;
- wysiłek fizyczny.


Opakowanie

17 porcji = 50 tabletek

1 porcja = 3 tabletki


Postać

Tabletki


Stosowanie

Osoby dorosłe 3 tabletki dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.


Skład produktu
Składnik aktywnyw 3 tabletkach
Cholina (dwuwinian choliny) ((zawiera 410 mg elementarnej choliny))1000 mg
Inozytol (mio-Inozytol)1000 mg
L-Metionina1000 mg

Naturalne substancje pomocnicze:

- Substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza.

- Substancja przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

- Guma celulozowa.

- Substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol roślinny(z oleju z ziarna palmowego i oleju kokosowego).

- Barwnik: ditlenek tytanu.


Produkt nie zawiera 

cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy ,soi, glutenu, produktów mlecznych, sztucznych substancji konserwujących, aromatycznych i barwiących


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Solgar: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Logo solgar


Firma Solgar rozpoczęła działalność w 1947 roku i od tego czasu ze zdrowego rodzinnego przedsiębiorstwa rozwinęła działalność do firmy służącej zdrowiu milionów rodzin.


Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości i troskliwą obsługę pacjenta. Dzięki temu, przez pięć dekad firma Solgar wprowadziła na rynek wiele wyjątkowych produktów, za które odpowiada od początku do końca.  


Jako jedna z nielicznych firm na świecie przez kilkadziesiąt ostatnich lat analizowała wpływ ziół, witamin i minerałów na organizm, dążąc do perfekcji we wspieraniu zdrowia człowieka. Przedsiębiorstwo stworzyło przełomową technologię pozwalającą powlekać tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie tanim szelakiem z owadów. W ultranowoczesnym laboratorium firmy Solgar powstały kapsułki z najczystszych surowców roślinnych (Vegicaps), a nie z półproduktów zwierzęcych. 


Solgar approver etailer - autoryzowany sprzedawca solgar


Elektroniczny certyfikat Sprzedaż produktów Solgar w internecie może być prowadzona wyłącznie przez autoryzowane witryny aptek. Autoryzacja musi być potwierdzona symbolem certyfikatu elektronicznego.