Nowy NATURELL, Żeń-szeń Forte, 60 tabletek Powiększ

NATURELL, Żeń-szeń Forte, 60 tabletek

Naturell Naturell

20103

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

19,80 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

NATURELL, Żeń-szeń Forte, 60 tabletek

Suplement diety Naturell Żeń–szeń forte zawiera standaryzowany wyciąg z korzenia białego żeń-szenia koreańskiego- Panax ginseng C.A. Meyer, wyciąg z lukrecji oraz witaminy z grupy B. Wyciąg z korzenia białego żeń-szenia koreańskiego standaryzowany na zawartość 4% ginsenozydów. Żeń-szeń pomaga w utrzymaniu energii i witalności, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie, w utrzymaniu sprawności seksualnej oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.
 
Zalecane spożycie: dorośli 1-2 tabletki dzienne. Nie stosować dłużej niż 2-3 miesiące. Stosowanie preparatu można powtórzyć po przerwie (2-4 tygodnie). Nie zaleca się stosowania preparatu przed snem.
 
Składniki: Wyciąg z korzenia żeń-szenia koreańskiego Panax ginseng C.A. Meyer; substancje wypełniające: fosforany wapnia (fosforan diwapniowy), celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej Glycyrrhiza glabra; niacyna (amid kwasu nikotynowego); substancje glazurujące: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), dwutlenek krzemu, hydroksypropylometyloceluloza; kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu); witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny); ryboflawina; tiamina (monoazotan tiaminy); barwnik: karmel amoniakalny; substancja glazurująca: glikol polietylenowy.
 
1 tabletka zawiera: standaryzowany wyciąg z korzenia białego żeń-szenia koreańskiego– Panax ginseng C.A. Meyer 250mg, wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej Glycyrrhiza glabra 100mg, niacyna (witamina B3) 8mg (50%)*, kwas pantotenowy 3mg (50%)*, ryboflawina (witamina B2) 0,7mg (50%)*, witamina B6 0,7mg (50%)*, tiamina (witamina B1) 0,55mg (50%)*.
 
2 tabletki zawierają: standaryzowany wyciąg z korzenia białego żeń-szenia koreańskiego – Panax ginseng C.A. Meyer 500mg, wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej Glycyrrhiza glabra 200mg, niacyna (witamina B3) 16mg (100%)*, kwas pantotenowy 6mg (100%)*, ryboflawina (witamina B2) 1,4mg (100%)*, witamina B6 1,4mg (100%)*, tiamina (witamina B1) 1,1mg (100%)*.
 
*RWS- Referencyjna Wartoość Spożycia.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, Produkt nie może być stosowany przez dzieci i młodzież poniżej 18. roku życia, kobiety w ciąży i matki karmiące. Osoby z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą chorobami nerek, wątroby, hipokaliemią i chorobami układu krążenia powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem. Preparat może nasilać działanie leków przeciwdepresyjnych (inhibitory monoaminooksydazy), hipotensyjnych, przeciwcukrzycowych, hormonów sterydowych, diuretyków pętlowych i glikozydów nasercowych.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego tryby życia.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu suchym, w sposób niedostępny dla dzieci.
Chronić przed światłem i wilgocią.
Może zawierać śladowe ilości skorupiaków, ryb, soi i ich produktów pochodnych.
Suplement diety zawiera lukrecję.
 
Wyprodukowano przez Naturell AB, Szwecja dla:
USP Zdrowie Sp. z o.o.,
ul. Poleczki 35,
02-822 Warszawa.

Napisz opinię

NATURELL, Żeń-szeń Forte, 60 tabletek

NATURELL, Żeń-szeń Forte, 60 tabletek


Innowacja inspirowana naturą to istota suplementów marki Naturell. Nowe oryginalne formuły, stabilność składników, kontrolowane uwalnianie w organizmie. Dzięki nowoczesnym technologiom i własnemu laboratorium badawczemu, stale udoskonalamy nasze preparaty – tak, aby oferować naszym odbiorcom rozwiązania na miarę XXI wieku.


Inspiracją Naturell niezmiennie pozostaje natura. Stale poszukujemy naturalnych składników i procesów produkcyjnych – by działać w zgodzie z ludzkim organizmem i wspierać go w codziennych wyzwaniach zdrowotnych.


Szwedzka jakość


Historia Naturell sięga 1934 roku. Sam Almborg, mając kilkunastoletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej, przeniósł technologię wytwarzania tabletek na szwedzki rynek, stosując te same procesy i standardy do produkcji leków i preparatów witaminowych. Skąd pomysł na takie przedsięwzięcie? Szwedzki klimat: długa mroźna zima i brak słońca jest dużym wyzwaniem dla zdrowia. Dlatego lokalna medycyna naturalna wykorzystywała zioła i oleje ryb dla wsparcia zdrowia i witalności. Czerpiąc z tradycji, a także w odpowiedzi na zmieniający się na początku wieku styl życia Szwedów, Sam Almborg wprowadził wygodne do stosowania naturalne preparaty w formie tabletek, kropli i kapsułek.


Almborg od początku postawił na jakość. Poszukiwania odpowiednich składników, ich proporcji i form preparatów były nie lada wyzwaniem. Celem stało się oferowanie produktów nie tylko skutecznych, ale również wygodnych i bezpiecznych w stosowaniu. Powstały wtedy pierwsze nowatorskie produkty, takie jak naturalna witamina B z tabletek drożdżowych, wapń czy też pierwsza pasta do zębów z fluorem.


Od firmy rodzinnej do międzynarodowego rozwoju Naturell


Po prawie pół wieku działalności, przyszedł czas na kolejny etap: wyodrębnienie dynamicznie rosnącej produkcji preparatów witaminowych, mineralnych i naturalnych oraz powstanie Naturell. Już pod tą nazwą, jako jedna z pierwszych w Skandynawii, Naturell, zaoferowała klientom żelazo w płynie, wegetariański i mleczny proszek białkowy oraz biolecytynę w granulkach.


Początek lat 90. to kolejny ważny krok w rozwoju – rozszerzenie działalności na rynki zagraniczne. I tak w 1991 roku, produkty Naturell pojawiły się również w Polsce. W naszym kraju dostęstępna jest szeroka gama preparatów: witaminy, minerały, zioła, składniki i ekstrakty naturalne, adaptogeny, nutraceutyki i składniki odżywcze. Naturell najlepiej znana jest z cieszących się popularnością preparatów z kwasem Omega-3, koenzymem Q10, witaminą B12, czosnkiem bezzapachowym i chromem.


Rozwój na miarę XXI wieku


Lata doświadczeń doprowadziły do stworzenia szerokiej oferty innowacyjnych preparatów wysokiej jakości. Naturell oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak mikroenkapsulacja wrażliwych składników, wygodne do stosowania tabletki do ssania instant, wysokoskoncentrowane, standaryzowane naturalne oleje i ekstrakty roślinne.


W odpowiedzi na wyzwania współczesnego stylu życia, inspiruje nas natura. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami wysokiej czystości surowców naturalnych. W zgodzie z naturą, oferujemy postacie witamin i minerałów naturalnie występujące w pożywieniu i organizmie człowieka. Są one odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających odbiorców: dzieci, kobiet w ciąży, wegetarian, alergików i osób starszych. Zgodnie z aktualnymi rekomendacjami naukowymi, stale aktualizujemy składy i dawki naszych preparatów – tak, aby zawsze umożliwiać optymalną suplementację różnorodnych grup odbiorców.


Suplementy diety Naturell w odpowiedzi na wyzwania współczesnego stylu życia


Na dietę i zapotrzebowanie na składniki odżywcze ogromny wpływ ma współczesny styl życia. Żyjemy w zanieczyszczonych miastach i pośpiechu, trudno nam więc dobrze skomponować każdy posiłek. Uprawiane na masową skalę warzywa i owoce także zawierają coraz mniej witamin i minerałów. Stres, picie dużej ilości kawy czy herbaty, zanieczyszczenie środowiska i zimowy smog to kolejne niekorzystne dla zdrowia czynniki, które uwzględniamy przy doborze składników odżywczych, tworząc preparaty Naturell.


Działamy w oparciu o rekomendacje ekspertów i towarzystw naukowych


Tworząc preparaty na polski rynek, współpracujemy z lokalnymi ekspertami i towarzystwami naukowymi. Naszą linię suplementów z witaminą D3 i K2 opracowaliśmy zgodnie z aktualnymi wytycznymi i wprowadziliśmy na III Międzynarodowej konferencji "Witamina D - minimum, maximum, optimum" pod patronatem European Vitamin D Association (EVIDAS). Preparaty Naturell skierowane do kobiet w ciąży i dzieci są zgodne z wytycznymi PTG1 (Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego). Dysponujemy szeroką gamą preparatów dbających o zdrowie serca i układ krążenia: czosnek, Omega-3, koenzym Q10, potas, żelazo, witaminy z grupy B (witamina B12, witamina B complex, kwas foliowy), a także zupełnie nową naturalną substancję: standaryzowany ekstrakt z Bergamoty, który znalazł się w najnowszych rekomendacjach Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego2.


Naturell – od pomysłu do finalnego produktu, w oparciu o wieloletnie doświadczenie


Naturell to nie tylko produkcja ale także nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe. Dzięki doświadczonym ekspertom i własnemu laboratorium, możemy stale kontrolować i udoskonalać nasze produkty, a także prowadzić prace nad nowatorskimi rozwiązaniami. Cały nas proces produkcji, łącznie z pozyskiwaniem surowców, jest certyfikowany i podlega regularnym kontrolom. Wszystkie preparaty Naturell produkowane są w Szwecji, zgodnie ze szwedzkimi i europejskimi regulacjami.


Pełna automatyzacja i cztery linie produkcyjne pozwalają na produkcję mniejszych partii, aby zapewnić świeżość i najwyższą jakość preparatów Naturell. W odpowiedzi na różnorodne potrzeby i preferencje klientów, oferujemy produkty w różnych postaciach: tabletek, kapsułek miękkich, twardych i wegańskich, tabletek do ssania instant.


W celu zachowania pełnych właściwości wrażliwych składników, w preparatach Naturell stosujemy zwiększającą stabilność mikroenkapsulację oraz kapsułki miękkie i twarde chroniące przed utlenianiem.


W trosce o wygodę stosowania i przyjmowanie zgodnie z zaleceniami, oferujemy niewymagające połykania tabletki do ssania instant i preparaty o przedłużonym działaniu.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.