Sesderma AZELAC RU LIPOSOMAL SERUM 30ml Powiększ

Sesderma AZELAC RU LIPOSOMAL SERUM 30ml

Sesderma Sesderma

2112

Nowy

Serum depigmentujące o składnikach aktywnych zamkniętych w liposomach, które działają bezpośrednio na przyczynę przebarwień skóry, ujednolicając jej koloryt.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

181,30 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 181,30 zł

Sesderma AZELAC RU LIPOSOMAL SERUM 30ml

Przebarwienia skórne powodowane są przez nadmierną produkcję melaniny (ciemny pigment), wywołaną przez ekspozycję na słońce, ciążę (melazma), starzenie, piegi.

Azelac RU rozjaśnia i redukuje przebarwienia różnego pochodzenia oraz zapobiega ich powstawaniu. Może być stosowany jako uzupełnienie innych kuracji depigmentujących (pilingi chemiczne, zabiegi laserowe).

Składniki:

  • Kwas azelainowy,
  • 4-butyl rezorcynol, undecylenian fenyloalaniny,
  • diacetyl boldine,
  • morwa biała,
  • glukozyd askorbylu,
  • niacynamid, retinol.

Stosowanie:

Nakładać na noc delikatnie wmasowując w oczyszczoną skórę.

Napisz opinię

Sesderma AZELAC RU LIPOSOMAL SERUM 30ml

Sesderma AZELAC RU LIPOSOMAL SERUM 30ml

Sesderma


Sesderma to innowacyjne, niezwykle skuteczne dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii i genokosmetyki. Firma powstała w Hiszpanii w 1989 r. z inicjatywy dr. Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Marka może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem i obecnością w blisko 60 krajach na całym świecie.


Misja marki
"Zaspokoić potrzeby naszych klientów oferując im produkty dostosowane do każdego typu skóry, dzięki zastosowaniu dermatologii całościowej, która łączy innowacje techniczne i wkład ze strony klientów. Sesderma słucha swoich pacjentów, wsłuchując się w ich skórę."