Nowy Avène ULTRA FLUID do skóry normalnej i mieszanej ultramatujący SPF50 Krem przeciwsłoneczny do twarzy Powiększ

Avène ULTRA FLUID do skóry normalnej i mieszanej ultramatujący SPF50 Krem przeciwsłoneczny do twarzy

Avène Avène

31406

Nowy

91,14 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 91,14 zł

Avène ULTRA FLUID do skóry normalnej i mieszanej ultramatujący SPF50 Krem przeciwsłoneczny do twarzy

Ultra Fluid INVISIBLE SPF50+ zapewnia wysoką codzienną ochronę przed promieniowaniem UVB, UVA i HEV, niebieskim światłem, zapobiegając fotostarzeniu.

Ten produkt do pielęgnacji skóry zawiera TriasorB, filtr przeciwsłoneczny o szerokim spektrum działania, który chroni przed promieniami UV, a nawet niebieskim światłem . Chroni przed przyspieszeniem starzenia się skóry.

Zastosowana w nim technologia [wodopodobna] zapewnia konsystencję lekką jak woda, niewyczuwalne wykończenie i uczucie nagiej skóry po nałożeniu, co czyni go idealną bazą pod makijaż.

Jego wysoce tolerancyjna, bezzapachowa i wodoodporna formuła została opracowana z myślą o skórze wrażliwej.

Korzyści:

  • Fotoprotektor: fotostabilne filtry UVB-UVA, które zwalczają szkodliwe działanie promieni słonecznych.
  • Ultrapłynna i lekka konsystencja: łatwa i przewiewna aplikacja.
  • Przeciwutleniacz: pomaga chronić komórki przed wolnymi rodnikami.
  • Wodoodporność: Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych nawet podczas pływania.

Napisz opinię

Avène ULTRA FLUID do skóry normalnej i mieszanej ultramatujący SPF50 Krem przeciwsłoneczny do twarzy

Avène ULTRA FLUID do skóry normalnej i mieszanej ultramatujący SPF50 Krem przeciwsłoneczny do twarzy


Po ponad 40-letniej wędrówce, Woda termalna Avène wypływa na powierzchnię, gdzie jest pobierana, a następnie transportowana bezpośrednio do Zakładu produkcyjnego, gdzie powstają produkty Laboratoriów Dermatologicznych Avène. I do Uzdrowiska, które zajmuje się pacjentami ze skórą wrażliwą, nadwrażliwą, atopową, czy łuszczycą. Niska mineralizacja : sucha pozostałość 266 mg/litr, profil wodorowęglanu wapnia i magnezu, stosunek wapnia do magnezu równy 2,  bogata w krzemionkę : 10,6 mg/litr, duże zróżnicowanie w oligoelementy, pH netralne : 7,5.Czystość bakteriologiczna Wody termalnej Avène jest pod stałą i rygorystyczną kontrolą. Laboratoria dermatologiczne Avène tworzą nowe formuły i proponują innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić ukojenie nawet najbardziej wrażliwej skórze.- 1996 : Tolérance extrême, rewolucja! Pierwszy produkt kosmetyczny całkowicie sterylny i stworzony z minimalnej ilości najczystszych składników, zgromadzonych w środowisku klasy A (najwyższy stopień wymagań technologicznych).- D.E.F.I. (Dispositif Exclusif Formule Intacte). Umożliwił wprowadzenie nowego systemu zamknięcia tubki produktu, który zapewnia jego całkowitą ochronę. Produkt pozostaje sterylny przez cały czas użytkowania. Nie zawiera substancji konserwujących, bez względu na pojemność opakowania.Kosmetyki Avene to pielęgnacja każdego typu skóry. Delikatna skóra wymaga używania odpowiednich kosmetyków, które będą dopasowane do jej potrzeb, a dzięki temu będą wysoce skuteczne i bezpieczne. Dermokosmetyki Avene to sprawdzone preparaty o szerokim spektrum zastosowania: kremy przeciwzmarszczkowe, nawilżające, antybakteryjne oraz do nakładania pod oczy, podkłady kremowe, toniki matujące, żele łagodzące, pudry, kremy do rąk, maseczki, emulsje nawilżające, dezodoranty w kulce, a nawet ochronne pomadki do ust i kremy z filtrem do opalania. Niezwykle bogata oferta dermokosmetyków marki Avene oraz dobrane z ogromną dokładnością składniki poszczególnych preparatów sprawiają, że każdy ma możliwość wybrania odpowiedniego kosmetyku, który będzie dopasowany do konkretnych potrzeb skóry.