Wyprzedaż! Weleda Baby Derma, krem przeciw odparzeniom dla dzieci i niemowląt, biała malwa, skóra wrażliwa i sucha, 50 ml Powiększ

Weleda Baby Malwa, krem przeciw odparzeniom dla dzieci i niemowląt, biała malwa, skóra wrażliwa i sucha, 50 ml

Weleda Weleda

24803

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

25,43 zł

brutto

36,33 zł brutto

-30%

Najniższa cena z 1 dni przed obniżką : 36,33 zł

Weleda Baby Derma, krem przeciw odparzeniom dla dzieci i niemowląt, biała malwa, skóra wrażliwa i sucha, 50 ml

Weleda Baby Derma krem przeciw odparzeniom do pielęgnacji skóry okolic pieluszkowych. Formuła kosmetyku została specjalnie opracowana do łagodzenia i pielęgnacji bardzo wrażliwej i atopowej skóry dziecka. Krem łączy w sobie ekstrakt z malwy, który działa łagodząco na skórę, delikatny wyciąg z bratka oraz olejki sezamowy i kokosowy dla zachowania zdrowej skóry. Dodatkowo w kosmetyku zawarto tlenek cynku, aby chronił skórę przed wilgocią. Dzięki takiemu połączeniu składników okolice pieluszkowe są chronione przed podrażnieniami, bardzo dobrze odżywione i ukojone. 

Zastosowanie

Pielęgnacja okolic pieluszkowych od pierwszego dnia życia. 

Sposób użycia

Nakładać krem na oczyszczoną skórę okolic pieluszkowych. 

Składniki (INCI)

Water, Zinc Oxide (tlenek cynku), Cocos Nucifera Oil (olej kokosowy), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze słodkich migdałów), Sesamum Indicum Seed Oil (olej sezamowy), Glycerin (gliceryna), Lanolin (lanolina), Hydrolyzed Beeswax (hydrolizowany wosk pszczeli), Glyceryl Oleate, Cera Alba (wosk pszczeli), Borago Officinalis Seed Oil (olej z nasion ogórecznika), Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables (niezmydlona frakcja oleju słonecznikowego), Althaea Officinalis Root Extract (ekstrakt z korzenia prawoślazu), Viola Tricolor Extract (wyciąg z fiołka trójbarwnego), Glyceryl Caprylate, Sodium Lauroyl Lactylate, Lactic Acid (kwas mlekowy). 

Dodatkowe informacje

Kosmetyk posiada certyfikat Natrue.

Napisz opinię

Weleda Baby Malwa, krem przeciw odparzeniom dla dzieci i niemowląt, biała malwa, skóra wrażliwa i sucha, 50 ml

Weleda Baby Malwa, krem przeciw odparzeniom dla dzieci i niemowląt, biała malwa, skóra wrażliwa i sucha, 50 ml

Weleda

Pielęgnacja ciała jest troską o zdrowie


Siły fizyczne, duchowe i umysłowe każdego człowieka zależą wzajemnie od siebie i od relacji ze środowiskiem, w którym człowiek żyje. Procesy życiowe ludzkiego organizmu są pokrewne tym, które istnieją w naturze. Na tej podstawie firma Weleda tworzy produkty do pielęgnacji ciała, które posiadają kompleksowy sposób oddziaływania: są to substancje pochodzące z natury, przemienione dzięki farmaceutycznym procesom, wspomagające wewnętrzne siły drzemiące w człowieku i tworzące wewnętrzną równowagę, która służy zarówno dobremu samopoczuciu, jak i zachowaniu oraz wspieraniu zdrowia.


Firma Weleda proponuje szeroki i uzupełniający się asortyment produktów do pielęgnacji ciała i środków leczniczych. Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Środki lecznicze i produkty pielęgnacyjne firmy Weleda powstają w oparciu o fundamentalną zasadę, która mówi o nierozerwalnym związku człowieka z naturą. Jedną z nadrzędnych wartości firmy jest troska o zdrowie, wykluczająca eksploatację człowieka oraz środowiska. Ta deklaracja nie jest zwykłym chwytem marketingowym, jest czymś znacznie więcej – stylem życia.


Weleda pozostaje wierna swoim wartościom niezmiennie od chwili powstania w 1921 w Szwajcarii. Preparaty medyczne i produkty pielęgnacyjne są od ponad 70 lat wytwarzane i rozwijane przy szerokim wsparciu lekarzy. Tak jak w przypadku środków leczniczych, składniki produktów pielęgnacyjnych są starannie dobierane ze względu na ich naturalne, terapeutyczne właściwości. Tradycyjne metody wytwarzania połączone są z surową kontrolą jakości i nowoczesną technologią farmaceutyczną.

W efekcie powstają unikalne produkty, pozostające w pełnej harmonii z Człowiekiem i z Naturą.


Kryteria jakości

Każdy produkt do pielęgnacji ciała firmy Weleda ma kompleksowe działanie i posiada pozytywny wpływ na człowieka i naturę. Jest rezultatem największej dokładności na wszystkich etapach procesu produkcji.

Rozwój produktu

Jest konsultowany z lekarzami i farmaceutami, przede wszystkim z punktu widzenia antropozoficznej wiedzy o człowieku.

Surowce

Substancje naturalne; żadnych surowców na bazie olejów mineralnych.

Pochodzenie

Surowce roślinne, jeśli to możliwe z upraw biologicznie-dynamicznych, kontrolowanych upraw ekologicznych i posiadających certyfikat zbiorów dziko rosnących roślin.

Wytwarzanie produktów

Wybór, przetwarzanie i kompozycja surowców według kompleksowych kryteriów, umożliwiających współdziałanie wszystkich substancji.

Kontrola

Niezmiennie wysoką jakość zapewniają: stała kontrola jakości surowców według wytycznych, które obowiązują przy wytwarzaniu środków leczniczych oraz bieżące kontrole podczas i po zakończeniu procesu produkcji.

Środki pomocnicze

Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Perfumowanie

Wyłącznie naturalne olejki eteryczne.

Doświadczenia na zwierzętach

Nie są ani przeprowadzane, ani zlecane.

Opakowania

Stosuje się materiały zdatne do powtórnego przetworzenia; opakowania szklane i metalowe dla zapewnienia i zachowania jakości naturalnych produktów pielęgnacyjnych, opakowania kartonowe w celu zabezpieczenia przed mechanicznymi uszkodzeniami produktów.

Informacja dotycząca produktu

Na opakowaniu widnieje informacja dla konsumenta dotycząca składu danego produktu.