Weleda - Ochronny krem dla dzieci na złą pogodę i wiatr z nagietkiem lekarskim - 30 ml Powiększ

Weleda - Ochronny krem dla dzieci na złą pogodę i wiatr z nagietkiem lekarskim - 30 ml

Weleda Weleda

4568

Nowy

Ochronny krem dla dzieci na złą pogodę i wiatr z nagietkiem lekarskim.

Więcej szczegółów

30,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Weleda - Ochronny krem dla dzieci na złą pogodę i wiatr z nagietkiem lekarskim - 30 ml

Ten bogaty krem chroni delikatne twarze przed zimnem, wiatrem i złą pogodą. Olejek z organicznego migdała i przyjazna dla skóry lanolina odżywiają suchą skórę, tworząc na jej powierzchni naturalną barierę ochronną. Ekstrakt z organicznego nagietka lekarskiego łagodzi skórę. Krem przeznaczony również dla dorosłych o wrażliwej skórze.

Pielęgnacja dla niemowląt Weleda

Produkty do pielęgnacji dla niemowląt Weleda dzięki naturalnym składnikom dbają o skórę Twojego dziecka już od dnia narodzin. Łagodne formuły, opracowane we współpracy z położnymi, przeznaczone są do pielęgnowania skóry niemowląt i małych dzieci. Nasze produkty zapewniają komfort i stymulują rozwój zdrowo wyglądającej skóry.

Nagietek lekarski

Nagietek delikatnie otula skórę warstwą ochronną, aby wspomagać jej naturalne funkcje.

Aplikacja: Delikatnie nakładaj niewielką ilość kremu na twarz Twojego dziecka. Sprawdzono dermatologicznie, że formuła jest bardzo przyjazna dla skóry, nawet wrażliwej. 

Gwarancja wysokiej jakości

Certyfikowana naturalna pielęgnacja skóry. Nie zawiera syntetycznych konserwantów, zapachów ani barwników. Wolna od surowców pozyskiwanych z olejków mineralnych.

Napisz opinię

Weleda - Ochronny krem dla dzieci na złą pogodę i wiatr z nagietkiem lekarskim - 30 ml

Weleda - Ochronny krem dla dzieci na złą pogodę i wiatr z nagietkiem lekarskim - 30 ml

Weleda

Pielęgnacja ciała jest troską o zdrowie


Siły fizyczne, duchowe i umysłowe każdego człowieka zależą wzajemnie od siebie i od relacji ze środowiskiem, w którym człowiek żyje. Procesy życiowe ludzkiego organizmu są pokrewne tym, które istnieją w naturze. Na tej podstawie firma Weleda tworzy produkty do pielęgnacji ciała, które posiadają kompleksowy sposób oddziaływania: są to substancje pochodzące z natury, przemienione dzięki farmaceutycznym procesom, wspomagające wewnętrzne siły drzemiące w człowieku i tworzące wewnętrzną równowagę, która służy zarówno dobremu samopoczuciu, jak i zachowaniu oraz wspieraniu zdrowia.


Firma Weleda proponuje szeroki i uzupełniający się asortyment produktów do pielęgnacji ciała i środków leczniczych. Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Środki lecznicze i produkty pielęgnacyjne firmy Weleda powstają w oparciu o fundamentalną zasadę, która mówi o nierozerwalnym związku człowieka z naturą. Jedną z nadrzędnych wartości firmy jest troska o zdrowie, wykluczająca eksploatację człowieka oraz środowiska. Ta deklaracja nie jest zwykłym chwytem marketingowym, jest czymś znacznie więcej – stylem życia.


Weleda pozostaje wierna swoim wartościom niezmiennie od chwili powstania w 1921 w Szwajcarii. Preparaty medyczne i produkty pielęgnacyjne są od ponad 70 lat wytwarzane i rozwijane przy szerokim wsparciu lekarzy. Tak jak w przypadku środków leczniczych, składniki produktów pielęgnacyjnych są starannie dobierane ze względu na ich naturalne, terapeutyczne właściwości. Tradycyjne metody wytwarzania połączone są z surową kontrolą jakości i nowoczesną technologią farmaceutyczną.

W efekcie powstają unikalne produkty, pozostające w pełnej harmonii z Człowiekiem i z Naturą.


Kryteria jakości

Każdy produkt do pielęgnacji ciała firmy Weleda ma kompleksowe działanie i posiada pozytywny wpływ na człowieka i naturę. Jest rezultatem największej dokładności na wszystkich etapach procesu produkcji.

Rozwój produktu

Jest konsultowany z lekarzami i farmaceutami, przede wszystkim z punktu widzenia antropozoficznej wiedzy o człowieku.

Surowce

Substancje naturalne; żadnych surowców na bazie olejów mineralnych.

Pochodzenie

Surowce roślinne, jeśli to możliwe z upraw biologicznie-dynamicznych, kontrolowanych upraw ekologicznych i posiadających certyfikat zbiorów dziko rosnących roślin.

Wytwarzanie produktów

Wybór, przetwarzanie i kompozycja surowców według kompleksowych kryteriów, umożliwiających współdziałanie wszystkich substancji.

Kontrola

Niezmiennie wysoką jakość zapewniają: stała kontrola jakości surowców według wytycznych, które obowiązują przy wytwarzaniu środków leczniczych oraz bieżące kontrole podczas i po zakończeniu procesu produkcji.

Środki pomocnicze

Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Perfumowanie

Wyłącznie naturalne olejki eteryczne.

Doświadczenia na zwierzętach

Nie są ani przeprowadzane, ani zlecane.

Opakowania

Stosuje się materiały zdatne do powtórnego przetworzenia; opakowania szklane i metalowe dla zapewnienia i zachowania jakości naturalnych produktów pielęgnacyjnych, opakowania kartonowe w celu zabezpieczenia przed mechanicznymi uszkodzeniami produktów.

Informacja dotycząca produktu

Na opakowaniu widnieje informacja dla konsumenta dotycząca składu danego produktu.
Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.