Weleda - 7-dniowa kuracja wygładzająca z dziką różą w ampułkach Powiększ

Weleda - 7-dniowa kuracja wygładzająca z dziką różą w ampułkach

Weleda Weleda

7925

Nowy

7-dniowa kuracja wygładzająca z dziką różą w ampułkach.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

38,22 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 38,22 zł

Weleda - 7-dniowa kuracja wygładzająca z dziką różą w ampułkach

Dzięki skutecznie działającej kompozycji najszlachetniejszych olejków roślinnych, takich jak olejek z pestek brzoskwini, ta błyszcząca złota kuracja pielęgnacyjna oddziałuje łagodząco, zwłaszcza na skórę, którą dotknął stres oksydacyjny. W krótkim czasie intensywna kuracja na bazie olejków stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry i w ten sposób chroni ją przed pierwszymi oznakami starzenia. Skóra zyskuje na blasku i ma wygładzony wygląd. Cera staje się jedwabiście gładka.

Badania dermatologiczne potwierdziły, że produkt jest skuteczny i dobrze tolerowany przez skórę.

Sposób użycia: Nakładaj wieczorem przez 7 dni.

Instrukcje dotyczące sposobu użycia

Otwieranie ampułki

Delikatnie puknij górną część ampułki, aby cała jej zawartość spłynęła w dół.

  1. Owiń całą ampułkę w chusteczkę higieniczną i trzymaj w dłoni tę część, w której znajduje się produkt.
  2. Umieść kciuk na znaku narysowanym na główce i przełam ampułkę, odpychając ją w tył.
  3. Usuń główkę ampułki i wylej jej zawartość na wnętrze dłoni. Nałóż i delikatnie wmasuj w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Nie otwieraj ampułki gołymi rękami.

Unikaj kontaktu z oczami nadłamaną krawędzią ampułki.

Produkt polecany dla:

- Skóry pod wpływem stresu, suchej i potrzebującej pielęgnacji: stosuj kurację przez 7 dni.

- Skóry normalnej lub mieszanej: stosuj 2 razy w tygodniu wieczorem, przez okres 4 tygodni, jako pielęgnację łagodzącą.

Pielęgnacja Twarzy z Dziką Różą

Rewitalizująca pielęgnacja stymulująca proces wzrostu skóry. Zawiera czyste i naturalne składniki, takie jak: olejek z nasion organicznie uprawianej róży rdzawej, który wygładza pierwsze zmarszczki, wspomagając elastyczność i witalność skóry. Cenny zapach róży damasceńskiej zapewnia zmysłom uczucie równowagi.

Dzika Róża

Olejek z nasion organicznie uprawianej róży rdzawej zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe i wspomaga regenerację skóry.

Weleda – w harmonii z naturą i człowiekiem

Napisz opinię

Weleda

Pielęgnacja ciała jest troską o zdrowie


Siły fizyczne, duchowe i umysłowe każdego człowieka zależą wzajemnie od siebie i od relacji ze środowiskiem, w którym człowiek żyje. Procesy życiowe ludzkiego organizmu są pokrewne tym, które istnieją w naturze. Na tej podstawie firma Weleda tworzy produkty do pielęgnacji ciała, które posiadają kompleksowy sposób oddziaływania: są to substancje pochodzące z natury, przemienione dzięki farmaceutycznym procesom, wspomagające wewnętrzne siły drzemiące w człowieku i tworzące wewnętrzną równowagę, która służy zarówno dobremu samopoczuciu, jak i zachowaniu oraz wspieraniu zdrowia.


Firma Weleda proponuje szeroki i uzupełniający się asortyment produktów do pielęgnacji ciała i środków leczniczych. Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Środki lecznicze i produkty pielęgnacyjne firmy Weleda powstają w oparciu o fundamentalną zasadę, która mówi o nierozerwalnym związku człowieka z naturą. Jedną z nadrzędnych wartości firmy jest troska o zdrowie, wykluczająca eksploatację człowieka oraz środowiska. Ta deklaracja nie jest zwykłym chwytem marketingowym, jest czymś znacznie więcej – stylem życia.


Weleda pozostaje wierna swoim wartościom niezmiennie od chwili powstania w 1921 w Szwajcarii. Preparaty medyczne i produkty pielęgnacyjne są od ponad 70 lat wytwarzane i rozwijane przy szerokim wsparciu lekarzy. Tak jak w przypadku środków leczniczych, składniki produktów pielęgnacyjnych są starannie dobierane ze względu na ich naturalne, terapeutyczne właściwości. Tradycyjne metody wytwarzania połączone są z surową kontrolą jakości i nowoczesną technologią farmaceutyczną.

W efekcie powstają unikalne produkty, pozostające w pełnej harmonii z Człowiekiem i z Naturą.


Kryteria jakości

Każdy produkt do pielęgnacji ciała firmy Weleda ma kompleksowe działanie i posiada pozytywny wpływ na człowieka i naturę. Jest rezultatem największej dokładności na wszystkich etapach procesu produkcji.

Rozwój produktu

Jest konsultowany z lekarzami i farmaceutami, przede wszystkim z punktu widzenia antropozoficznej wiedzy o człowieku.

Surowce

Substancje naturalne; żadnych surowców na bazie olejów mineralnych.

Pochodzenie

Surowce roślinne, jeśli to możliwe z upraw biologicznie-dynamicznych, kontrolowanych upraw ekologicznych i posiadających certyfikat zbiorów dziko rosnących roślin.

Wytwarzanie produktów

Wybór, przetwarzanie i kompozycja surowców według kompleksowych kryteriów, umożliwiających współdziałanie wszystkich substancji.

Kontrola

Niezmiennie wysoką jakość zapewniają: stała kontrola jakości surowców według wytycznych, które obowiązują przy wytwarzaniu środków leczniczych oraz bieżące kontrole podczas i po zakończeniu procesu produkcji.

Środki pomocnicze

Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Perfumowanie

Wyłącznie naturalne olejki eteryczne.

Doświadczenia na zwierzętach

Nie są ani przeprowadzane, ani zlecane.

Opakowania

Stosuje się materiały zdatne do powtórnego przetworzenia; opakowania szklane i metalowe dla zapewnienia i zachowania jakości naturalnych produktów pielęgnacyjnych, opakowania kartonowe w celu zabezpieczenia przed mechanicznymi uszkodzeniami produktów.

Informacja dotycząca produktu

Na opakowaniu widnieje informacja dla konsumenta dotycząca składu danego produktu.