Nowy PULSOKSYMETR MEDYCZNY WLX 501 Powiększ

PULSOKSYMETR MEDYCZNY WLX 501

28231

Nowy

Pulsoksymetr Medyczny WLX 501 wyróżnia się łatwością i całkowicie bezbolesną obsługą. Kompaktowy format sprawia, że urządzenie może być używane zarówno w domu, jak i w podróży. POSIADA CERTYFIKAT CE.

Więcej szczegółów

80,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

PULSOKSYMETR MEDYCZNY WLX 501

PULSOKSYMETR MEDYCZNY

Pulsoksymetr Medyczny WLX 501 to mały przyrząd  służący nie tylko do oznaczania częstości pracy serca (pulsu), ale i częstości saturacji (wysycenia krwi tlenem). Mały rozmiar oraz lekka waga to atut tego urządzenia. Obsługa produktu jest prosta. Posiada 6 trybów wyświetlania, z wykresem słupkowym i liniowym, automatyczne wyłączanie po 5 sekundach od wyjęcia palca i możliwość zmiany jasności ekranu.Wskaźnik niskiego napięcia pojawia się przed nieprawidłowym działaniem, spowodowanym niskim napięciem. Czas pracy na baterii: dwie baterie mogą pracować nieprzerwanie przez 20 godzin; teoretyczna liczba wynosi 36 godzin. Dokładność: 70% ~ 100% : ± 2%.Poniżej 70% nieokreślony;  ± 2 uderzeń na minutę lub ± 2% (wybierz większy).

Wydajność pomiaru w warunkach słabego wypełnienia: SpO2 i częstość tętna mogą być poprawnie wyświetlane, gdy współczynnik wypełnienia impulsu wynosi 0,4% Błąd SpO2 wynosi ± 4%, błąd częstości tętna wynosi ± 2 bpm lub ± 2% (wybierz większy).

Odporność na otaczające światło: Odchylenie między wartością zmierzoną w warunkach światła sztucznego lub naturalnego światła w pomieszczeniu a ciemnią jest mniejsze niż ± 1%.

POSIADA CERTYFIKAT CE.

Zasilanie: baterie alkaliczne 1,5 V (rozmiar AAA) × 2.

Napisz opinię

PULSOKSYMETR MEDYCZNY WLX 501

PULSOKSYMETR MEDYCZNY WLX 501

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.