Swanson L-arginina 500 mg, 100 kapsułek Powiększ

Swanson L-arginina 500 mg, 100 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

23603

Nowy

Produkt jest źródłem L-argininy: jedna kapsułka zawiera 500 mg tego aminokwasu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

28,42 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 28,42 zł
Charakterystyka produktu

Swanson L-arginina 500 mg jest suplementem diety.

Produkt jest źródłem L-argininy: jedna kapsułka zawiera 500 mg tego aminokwasu.

L-arginina jest aminokwasem względnie ezgogennym o bardzo szerokim zastosowaniu. L-arginina działa na układ sercowo-naczyniowy wspierając wytwarzanie tlenku azotu w komórkach śródbłonka. Dzięki temu mięśnie gładkie dostają informację o rozluźnieniu się i krążenie krwi ulega poprawie. Jest to pożądane działanie w przypadku profilaktyki nadciśnienia tętniczego. L-arginina może także normalizować agregację płytek (skłonność do powstawania skrzepów) u osób z wysokim poziomem cholesterolu.

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych;
- profilaktyka nadciśnienia tętniczego;
- skazy zakrzepowo-zatorowe;
- wzmożona agregacja płytek krwi;
- problemy z krążeniem krwi;
- pomocniczo przy leczeniu impotencji;
- pomocniczo przy rozbudowie masy mięśniowej;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

50-100 porcji = 100 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka 1-2 razy dziennie


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka 1-2 razy dziennie, najlepiej zażywać przed posiłkiem lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty.


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*w 2 kapsułkach*
L-arginina500 mg1000 mg

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.


Składniki

L-arginina, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Swanson L-arginina 500 mg, 100 kapsułek

Swanson L-arginina 500 mg, 100 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.