Nowy SESDERMA SILKSES Krem ochronno-nawilżający, 30ml Powiększ

SESDERMA SILKSES Krem ochronno-nawilżający, 30ml

Sesderma Sesderma

10841

Nowy

Krem do zadań specjalnych. Idealny po zabiegach medycyny estetycznej.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

57,33 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 57,33 zł

SESDERMA SILKSES Krem ochronno-nawilżający, 30ml

Zalecany jako terapia blizn po poparzeniach, pooperacyjnych oraz spowodowanych innymi urazami. Preparat zalecany dla skóry bardzo wrażliwej. Doskonały dla ochrony skóry po zastosowaniu pilingów chemicznych.

Właściwości: 

Łagodzące właściwości zawdzięcza szczególnej kompozycji: kaprylian triglicerydowy, woda, cyklometikon, dimetikon, propylen glikolu, fenoksyetanol, palmitynian askorbylu, alfa-tokoferol, polimery krzemu, witaminy A, C i E oraz wyciąg z mimozy i wyciąg z aloesu. Chroni skórę. Nie zawiera barwników, substancji zapachowych, konserwantów. Tworzy łagodną barierę, nawilża, regeneruje skórę. Krzem zmiękcza i wybiela blizny. Witamina A pobudza wzrost komórkowy. Witaminy C i E mają działanie przeciwutleniające. Wyciągi z mimozy i aloesu regenerują, nawilżają, odświeżają i koją podrażnioną skórę.

Sposób użycia:

Stosować na oczyszczoną skórę dwa razy dziennie. Preparat rozpuszcza się natychmiast w momencie kontaku ze skórą, co przyspiesza jego działanie.

Składniki aktywne*:

Krzem, witaminy A, C i E, wyciąg z aloesu i mimozy.

*Składniki aktywne nie stanowią pełnego składu produktu.

Napisz opinię

SESDERMA SILKSES Krem ochronno-nawilżający, 30ml

SESDERMA SILKSES Krem ochronno-nawilżający, 30ml

Sesderma


Sesderma to innowacyjne, niezwykle skuteczne dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii i genokosmetyki. Firma powstała w Hiszpanii w 1989 r. z inicjatywy dr. Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Marka może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem i obecnością w blisko 60 krajach na całym świecie.


Misja marki
"Zaspokoić potrzeby naszych klientów oferując im produkty dostosowane do każdego typu skóry, dzięki zastosowaniu dermatologii całościowej, która łączy innowacje techniczne i wkład ze strony klientów. Sesderma słucha swoich pacjentów, wsłuchując się w ich skórę."