Omegaregen cardio: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 i inne składniki, 250 ml Powiększ

Omegaregen cardio: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 i inne składniki, 250 ml

Omegaregen Omegaregen

22819

Nowy

Omegaregen® cardio: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 wzbogacone o koenzym Q10 i witaminę E. Niezbędny, naturalny dodatek do codziennej diety osób, których serce i układ krążenia wymagają szczególnej ochrony. Zawiera Ω-3 kwas alfa-linolenowy, Ω-6 kwas linolowy, Ω-9 kwas oleinowy. 

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

85,26 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 85,26 zł

Omegaregen cardio: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 i inne składniki, 250 ml

Charakterystyka produktu

Omegaregen® cardio- bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 wzbogacone o koenzym Q10 i witaminę E- jest suplementem diety.

Omegaregen® cardio stanowi optymalną profilaktykę w przypadku osób obciążonych rodzinną predyspozycją do występowania chorób kardiologicznych oraz tych narażonych na czynniki ryzyka, takie jak: stres, dym tytoniowy, otyłość, brak aktywności fizycznej, złe nawyki żywieniowe. To nie tylko skuteczny sposób na zahamowanie postępów miażdżycy. To przede wszystkim skuteczne wsparcie w leczeniu chorób serca– w pełni zgodne z najnowszymi wytycznymi i wymogami polskich i europejskich towarzystw kardiologicznych.

Substancje zawarte w Omegaregen® cardio wspomagają regenerację i rekonwalescencję, przywracając organizmowi m.in. prawidłową gospodarkę tłuszczową (lipidową) oraz cukrową. Dzięki zawartości witaminy E preparat chroni serce (i cały organizm) przed wolnymi rodnikami. Natomiast wchodzący w skład preparatu koenzym Q10 dostarcza sercu (a także innym narządom wewnętrznym) energii, zwiększając w ten sposób jego wydolność oraz czyniąc je silniejszym i zdrowszym.

Omegaregen® cardio gwarantuje najwyższą, farmaceutyczną klasę czystości kwasu alfa-linolenowego (ALA). Omegaregen® cardio to również gwarancja całkowitego bezpieczeństwa. Nie zawiera substancji pochodzenia rybnego– mogących być źródłem metali ciężkich, dioksyn i innych zanieczyszczeń– ani niezdrowych substancji występujących  w oleju lnianym takich, jak: amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.

Omegaregen® cardio nie zawiera konserwantów. Kwasy Omega 3 (ALA) i Omega 6 w Omegaregen® cardio są wyjątkowo trwałe– w przeciwieństwie do tych, które znajdują się w trójglicerydach oleju lnianego czy rybnego– nie utleniają się (nie jełczeją). Innymi słowy: znacznie dłużej niż inne zachowują swoje prozdrowotne właściwości.

Przy regularnym, intensywnym stosowaniu, Omegaregen® cardio wystarcza na 50 dni. Jedna butelka zawiera 50 dawek preparatu, gdzie jedna dawka to 1 łyżeczka od herbaty (5 ml).


Zawartość netto

250 ml


Opakowanie

Szklana butelka z nakrętką


Postać

Olej


Stosowanie

Zalecana dawka to min. 5 ml dziennie. Omegaregen® cardio należy zażywać w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim. Przed pierwszym spożyciem preparat należy schłodzić w celu poprawy smaku. Po otwarciu zawsze przechowywać w lodówce.


Skład produktu
Składnikw 1 porcji (5 ml)%RWS*
Ω-3 kwas alfa-linolenowy2 g100%
Ω-6 kwas linolowy0,5 g5%
Ω-9 kwas oleinowy0,7 g**
Witamina E10 mg100%
Koenzym Q1015 mg**

*%RWS: Referencyjna Wartość Spożycia. RWS dla przeciętnej osoby dorosłej: 8400 kJ/2000 kcal.
**: brak zaleceń w UE.


Składniki

Ω-3 kwas alfa-linolenowy, Ω-9 kwas oleinowy, Ω-6 kwas linolowy, ubichinon, alfa-tokoferol, alkohol etylowy do 1%. Roztwór nasycony azotem.


Środki ostrożności

Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią przed zażyciem powinny skonsultować się z lekarzem.


Informacje dodatkowe

Omegaregen® cardio jest bezpieczny dla żołądka i wątroby.

Oryginalnie zamkniętą butelkę przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 st. C), w suchym i zacienionym miejscu. Przed pierwszym otwarciem zaleca się schłodzić zawartość butelki.

Nie zamrażać i nie podgrzewać.

Zaleca się spożycie preparatu w ciągu 2 miesięcy od otwarcia butelki.

Produkt pochodzenia naturalnego- mogą tworzyć się osady.

Produkt posiada właściwości plastyfikujące w stosunku do niektórych rodzajów tworzyw sztucznych. Unikać kontaktu z tworzywami sztucznymi. W lodówce przechowywać w szklanej szufladzie lub dokładnie oczyścić butelkę po spożyciu, a przed ponownym umieszczeniem jej w lodówce.

Zastrzeżenie zmian przez firmę FLC Pharma- producenta linii suplementów diety Omegaregen®: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Omegaregen

Omegaregen® to innowacyjna linia produktów- suplementów diety- stworzona i opatentowana przez wrocławskich naukowców z FLC Pharma, nagrodzona w 2013 tytułem Innowacja.


W wyniku zastosowania zupełnie nowej, naturalnej metody pozbawiania oleju lnianego niezdrowych i szkodliwych substancji FLC Pharma uzyskała najczystszą formę bioestrów kwasów Omega 3, 6, 9.


Bioestry kwasów omega 3, 6, 9 to wszystko, co najlepsze z oleju lnianego bez niezdrowych i szkodliwych substancji występujących w oleju lnianym i olejach rybnych takich, jak: metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.


Bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 stworzone przez FLC Pharmę są unikalne ponieważ:


- są najczystsze;
- zawierają czysty kwas ALA, a jednocześnie pozwalają na wytworzenie kwasów EPA i DHA w bezpiecznej dla organizmu ilości;
- zachowują doskonałe proporcje stosunku kwasów Omega 3 do Omega 6;
- są lepiej wchłaniane przez układ pokarmowy niż inne suplementy, co potwierdzają badania przeprowadzone na Uniwersytecie Przyrodniczym;
- łatwo się rozpuszczają, przez co można tworzyć preparaty o wielu składnikach, dopasowanych do konkretnych potrzeb organizmu;
- są bezpieczne, nie wchodzą w interakcję z innymi lekami;
- nie zawierają konserwantów;
- charakteryzują się zerową toksycznością potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu;
- cały proces powstawania bioestrów kwasów Omega 3, 6, 9 od uprawy lnu poprzez ich produkcję, odbywa się w Polsce, a to gwarantuje najwyższą jakość dzięki kontroli na każdym etapie ich powstawania.


Bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 mogą być zatem stosowane w codziennej diecie.