Omegaregen skin care: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 i inne składniki, 250 ml Powiększ

Omegaregen skin care: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 i inne składniki, 250 ml

Omegaregen Omegaregen

22818

Nowy

Omegaregen® skin care: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 wzbogacone o witaminy A, D, E i koenzym Q10. Posiada korzystny wpływ na zdrowie, regenerację i wygląd skóry, który powinno się traktować jako niezbędny element diety. Zawiera Ω-3 kwas alfa-linolenowy, Ω-6 kwas linolowy, Ω-9 kwas oleinowy. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

77,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Omegaregen skin care: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 i inne składniki, 250 ml

Charakterystyka produktu

Omegaregen® skin care: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9- wzbogacone o witaminy A, D, E i koenzym Q10- jest nutrikosmetykiem.

Preparat powstał na bazie uprawianego w Polsce lnu. Formuła Omegaregen® skin care jest odpowiedzią na większość problemów, z jakimi zmagają się ich pacjenci. Zawarte w preparacie kwasy Omega 3 (ALA) i Omega 6 występują w najczystszej z dostępnych postaci. Dzięki temu skutecznie regenerują, odżywiają i oczyszczają skórę od wewnątrz. Warto wspomnieć, że w przeszłości kwasy Omega 3 (ALA) były nazywane witaminą F, czyli witaminą piękności.

Omegaregen® skin care gwarantuje najwyższą, farmaceutyczną klasę czystości kwasu alfa-linolenowego (ALA). Omegaregen® skin care to również gwarancja całkowitego bezpieczeństwa.
Nie zawiera substancji pochodzenia rybnego– mogących być źródłem metali ciężkich, dioksyn i innych zanieczyszczeń– ani niezdrowych substancji występujących w oleju lnianym takich, jak: amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.

Płynna postać preparatu zapewnia maksymalną koncentrację ALA w najmniejszej objętości, np.: 1 łyżeczka Omegaregen® skin care (5 ml) = 2 g ALA = 8 kapsułek 500 mg.

Omegaregen® skin care, co nie bez znaczenia, ma przyjemny zarówno smak, jak i zapach– zwłaszcza w porównaniu z innymi płynnymi suplementami diety.

Kwasy Omega 3 (ALA) i Omega 6 w Omegaregen® skin care są wyjątkowo trwałe– w przeciwieństwie do tych, które znajdują się w trójglicerydach oleju lnianego czy rybnym– nie utleniają się (nie jełczeją). Innymi słowy: znacznie dłużej niż inne zachowują swoje prozdrowotne właściwości.

Przy regularnym, intensywnym stosowaniu, Omegaregen® skin care wystarcza na 50 dni. Jedna butelka zawiera 50 dawek nutrikosmetyku, gdzie jedna dawka to 1 łyżeczka od herbaty (5 ml).


Zawartość netto

250 ml


Opakowanie

Szklana butelka z nakrętką


Postać

Olej


Stosowanie

Zalecana dawka to min. 5 ml dziennie. Omegaregen® skin care należy zażywać najlepiej w trakcie głównego posiłku lub bezpośrednio po nim. Przed pierwszym spożyciem preparat należy schłodzić w celu poprawy smaku. Po otwarciu zawsze przechowywać w lodówce.


Skład produktu
Składnikw 1 porcji (5 ml)%RWS*
Ω-3 kwas alfa-linolenowy 2 g100%
Ω-6 kwas linolowy0,5 g5%
Ω-9 kwas oleinowy0,7 g**
Witamina A800 μg100%
Witamina D5 μg100%
Witamina E10 mg83%
Koenzym Q1030 mg**

*%RWS: Referencyjna Wartość Spożycia. RWS dla przeciętnej osoby dorosłej: 8400 kJ/2000 kcal.
**: brak zaleceń w UE.


Składniki

Ω-3 kwas alfa-linolenowy, Ω-9 kwas oleinowy, Ω-6 kwas linolowy, ubichinon, alfa-tokoferol, witamina A, witamina D, alkohol etylowy do 1%. Roztwór nasycony azotem.


Środki ostrożności

Produkt nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią przed zażyciem powinny skonsultować się z lekarzem.


Informacje dodatkowe

Omegaregen® skin care jest bezpieczny dla żołądka i wątroby.

Oryginalnie zamkniętą butelkę przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 st. C), w suchym i zacienionym miejscu. Przed pierwszym otwarciem zaleca się schłodzić zawartość butelki.

Nie zamrażać i nie podgrzewać.

Zaleca się spożycie preparatu w ciągu 2 miesięcy od otwarcia butelki.

Produkt pochodzenia naturalnego- mogą tworzyć się osady.

Produkt posiada właściwości plastyfikujące w stosunku do niektórych rodzajów tworzyw sztucznych. Unikać kontaktu z tworzywami sztucznymi. W lodówce przechowywać w szklanej szufladzie lub dokładnie oczyścić butelkę po spożyciu, a przed ponownym umieszczeniem jej w lodówce.

Zastrzeżenie zmian przez firmę FLC Pharma- producenta linii suplementów diety Omegaregen®: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Omegaregen skin care: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 i inne składniki, 250 ml

Omegaregen skin care: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 i inne składniki, 250 ml

Omegaregen

Omegaregen® to innowacyjna linia produktów- suplementów diety- stworzona i opatentowana przez wrocławskich naukowców z FLC Pharma, nagrodzona w 2013 tytułem Innowacja.


W wyniku zastosowania zupełnie nowej, naturalnej metody pozbawiania oleju lnianego niezdrowych i szkodliwych substancji FLC Pharma uzyskała najczystszą formę bioestrów kwasów Omega 3, 6, 9.


Bioestry kwasów omega 3, 6, 9 to wszystko, co najlepsze z oleju lnianego bez niezdrowych i szkodliwych substancji występujących w oleju lnianym i olejach rybnych takich, jak: metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.


Bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 stworzone przez FLC Pharmę są unikalne ponieważ:


- są najczystsze;
- zawierają czysty kwas ALA, a jednocześnie pozwalają na wytworzenie kwasów EPA i DHA w bezpiecznej dla organizmu ilości;
- zachowują doskonałe proporcje stosunku kwasów Omega 3 do Omega 6;
- są lepiej wchłaniane przez układ pokarmowy niż inne suplementy, co potwierdzają badania przeprowadzone na Uniwersytecie Przyrodniczym;
- łatwo się rozpuszczają, przez co można tworzyć preparaty o wielu składnikach, dopasowanych do konkretnych potrzeb organizmu;
- są bezpieczne, nie wchodzą w interakcję z innymi lekami;
- nie zawierają konserwantów;
- charakteryzują się zerową toksycznością potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu;
- cały proces powstawania bioestrów kwasów Omega 3, 6, 9 od uprawy lnu poprzez ich produkcję, odbywa się w Polsce, a to gwarantuje najwyższą jakość dzięki kontroli na każdym etapie ich powstawania.


Bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 mogą być zatem stosowane w codziennej diecie.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.