MD-TISSUE 10 ampułek, 2ml Powiększ

MD-TISSUE 10 ampułek, 2ml, (MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PO 1 SZT. 83 ZŁ)

Guna Collagen Medical Devices Guna Collagen Medical Devices

Nowy

MD-TISSUE jest wyrobem medycznym poprawiającym zakres ruchu poprzez zapobieganie fizjologicznym procesom starzenia zachodzącym w TKANCE ŁĄCZNEJ.

Więcej szczegółów

830,00 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 830,00 zł

MD-TISSUE  10 ampułek, 2ml

Iniekcje MD-TISSUE mogą być podawane wyłącznie przez wykwalifikowany personel w prywatnych i państwowych placówkach medycznych w celu:

  • Złagodzenia miejscowych dolegliwości bólowych związanych z ruchem.
  • Zabezpieczenia przed wolnymi rodnikami.
  • Przeciwdziałania fizjologicznym procesom starzenia się tkanki łącznej.
  • Preparat może być stosowany również u pacjentów wymagających suplementacji kolagenu oraz miejscowego leczenia, hamującego procesy starzenia.

Wskazania:

MD-TISSUE może być stosowany niezależnie lub w połączeniu z innymi wyrobami medycznymi z tej samej serii, w celu dostosowania leczenia do sytuacji klinicznej.

Sposób użycia:

Protokół leczenia: 2 zabiegi w tygodniu przez pierwsze 2 tygodnie; 1 zabieg w tygodniu do momentu złagodzenia objawów (średnio 8-10 sesji). Można kontynuować leczenie wykonując 1 zabieg co tydzień, nie dłużej jednak niż przez 10 tygodni. W przewlekłych stanach patologicznych należy kontynuować wykonywanie 1 zabiegu w tygodniu przez miesiąc, a następnie wykonywać 1 zabieg miesięcznie.


Metoda iniekcji śródskórnej: 

  • miejsce wkłucia musi być sterylne; wprowadzić igłę na głębokość 1-3 mm i wstrzyknąć 0,2-0,3 ml preparatu w zmienioną tkankę.

Metoda iniekcji okołostawowej:

  • miejsce wkłucia musi być sterylne; wprowadzić igłę prostopadle do powierzchni skóry na głębokość 2-4 mm i wykonać mikroiniekcje, podając 0,3-0,5 ml preparatu.


W tym celu zaleca się wykorzystanie następujących materiałów i przyrządów:

Materiały do aseptycznego przygotowanie powierzchni skóry: sterylne rękawiczki, roztwór jodyny, roztwór alkoholu, sterylne gaziki, chlorek etylu w aerozolu do skóry

Igły: sterylne 27 G, 4 mm

Strzykawki: rozmiar 5 lub 10 ml, w zależności od objętości roztworu do wstrzyknięcia


Przeciwwskazania:

Brak zaobserwowanych przypadków nadwrażliwości na MD-TISSUE. Niemniej jednak, pacjenci, u których zaobserwowano nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, powinni przed jego zastosowaniem zostać poddani próbie uczuleniowej polegającej na punktowym wstrzyknięciu 0,1 ml preparatu w okolice przedramienia lub ramienia, a następnie powinni być obserwowani przez 1 godzinę.


Ostrzeżenia i środki ostrożności:

Niewielkie zaczerwienienie w okolicy wkłucia może wynikać z mechanicznego skutku wprowadzenia igły lub z reakcji skóry.

Podanie preparatu może wywołać takie objawy jak pieczenie/ ból w miejscu iniekcji, które ustępują zwykle samoistnie w ciągu 5-10 minut po wykonanym zabiegu.


Oczyszczenie i odkażenie skóry są konieczne przed i po podaniu preparatu. Bakterie saprofityczne mogą spowodować utworzenie się ropnia w miejscu wkłucia.


Termin przydatności i przechowywanie:

Chronić przed oddziaływaniem promieni słonecznych i zamarzaniem.
Warunki przechowywania i użytkowania: 2-30°C

PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI.


Nie używać po upływie terminu ważności. Termin ważności odnosi się do produktu przechowywanego w prawidłowych warunkach, w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu.

Produkt należy zużyć bezpośrednio po otwarciu.


Zalecenia w przypadku uszkodzenia sterylnych fiolek:

  • Nie używać jeśli zamknięcie jest naruszone lub jeśli fiolka jest nieszczelna.
  • Zawartość fiolki musi zostać podana natychmiast po otwarciu.
  • Nie używać jeśli opakowanie jest uszkodzone.

Napisz opinię

MD-TISSUE 10 ampułek, 2ml, (MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PO 1 SZT. 83 ZŁ)

MD-TISSUE 10 ampułek, 2ml, (MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PO 1 SZT. 83 ZŁ)


Firma AMBRA GROUP s.c. jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce unikalnych produktów Guna Collagen Medical Devices, stosowanych w leczeniu bólu. 


 


Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 r. od dystrybucji wyrobów medycznych firmy GUNA, zawierających kolagen, stosowanych w leczeniu schorzeń bólowych w układzie mięśniowo-szkieletowym.


 


Polski rynek oferuje szeroką gamę produktów stosowanych w leczeniu bólu, jednak większość z nich ma ograniczenia w stosowaniu, zarówno dotyczące leczonego obszaru, jak i związane z wiekiem bądź stanem zdrowia pacjenta.


W związku z tym, dostrzegliśmy potrzebę wprowadzenia innowacyjnych produktów Guna Collagen Medical Devices, jako alternatywy bądź uzupełnienia w leczeniu bólu kręgosłupa, stawów, urazów mięśniowo-powięziowych.


Produkty Guna Collagen Medical Devices zawierają kolagen, który - podany w iniekcji - zastępuje, wzmacnia, pomaga przebudować i chroni tkanki układu narządu ruchu. Efektem jest poprawa struktury i funkcji układu mięśniowo-szkieletowego, a co za tym idzie - poprawa jakości życia pacjentów.


Dzięki naszemu zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu zyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku oraz opinię rzetelnego i wiarygodnego partnera w biznesie. Stała współpraca z naszymi lekarzami, szkolenia oraz zadowolenie pacjentów ze stosowania naszych produktów umożliwiły dynamiczny rozwój firmy. 


Guna S.p.a. z siedzibą w Mediolanie, to wiodąca, włoska firma farmaceutyczna. Zajmuje się badaniami naukowymi, produkcją leków, suplementów diety i dermokosmetyków. Działa na rynku medycznym od 1983 roku. Zatrudnia ponad 250 pracowników.


Guna S.p.a. posiada certyfikaty GMP, ISO 9001:2008 and ISO 13485:2012.


W 1989 roku Włoskie Ministerstwo Zdrowia wydało zgodę na prowadzenie przez Guna S.p.a. produkcji leków farmaceutycznych. Guna Laboratory posiada certyfikat potwierdzający spełnianie międzynarodowych norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Dział produkcji leków, sprzętu medycznego i kosmetyków jest uznawany za jedno z najnowocześniejszych laboratoriów farmaceutycznych na świecie. Produkty Guna S.p.a. są dystrybuowane w ponad 30 krajach na całym świecie, w tym poprzez filie w USA.


Każdego roku GUNA inwestuje znaczne środki na badania i rozwój. Wspiera również wiele towarzystw medycznych i naukowych, które zapewniają intensywną edukację oraz programy szkoleniowe dla lekarzy i farmaceutów.


Priorytetem Ambra Group s.c. jest dostarczanie sprawdzonych produktów najwyższej jakości, najnowocześniejszej wiedzy dotyczącej ich stosowania oraz jak najlepsza współpraca z naszymi klientami. Celem jest poprawa jakości życia pacjentów. Bazujemy na profesjonalnej obsłudze lekarzy, aptek i  pacjentów zapewniając prosty i szybki dostęp do produktów.