Caudalie Woda odświeżająca Rose de Vigne, 50 ml Powiększ

Caudalie Woda odświeżająca Rose de Vigne, 50 ml

Caudalie Paris Caudalie Paris

18284

Nowy

Caudalie Woda odświeżająca Rose de Vigne. Połączenie kwiatu winorośli, róży i rabarbaru. Poddanie się świeżości kropel porannej rosy rozbijanych na płatkach róż przez promienie wschodzącego słońca.  

Więcej szczegółów

78,40 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 78,40 zł

Caudalie Woda odświeżająca Rose de Vigne, 50 ml

Charakterystyka produktu

Caudalie Woda odświeżająca Rose de Vigne jest kosmetykiem.

Połączenie kwiatu winorośli, róży i rabarbaru.

Poddanie się świeżości kropel porannej rosy rozbijanych na płatkach róż przez promienie wschodzącego słońca.  

Skład produktu został opracowany w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko alergii.

Produkt nie zawiera parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu, laurylosiarczanu sodu, olejów mineralnych, sztucznych barwników i składników pochodzenia zwierzęcego.


Zawartość netto

50 ml


Opakowanie

Flakon


Postać

Woda odświeżająca (Eau Fraîche)


Stosowanie

Niewielką ilość wody odświeżającej rozpylić na skórę w miejscach, w których ciało wydziela więcej ciepła z uwagi na pulsującą krew. Są to wewnętrzne strony nadgarstków, skronie, szyja, kark, dekolt, miejsca pomiędzy piersiami. Nie rozcierać. Stosować przed włożeniem ubrań. Zazwyczaj, pełny bukiet wody odświeżającej rozwija się po ok. 15 minutach od aplikacji. 

W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów- stosowanie produktu połącz z innymi kosmetykami Caudalie.


Zapach

Kwiat winorośli
Róża
Rabarbar


Skład produktu

Alcohol*, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral. (170/001) *pochodzenia roślinnego


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Zawartość produktu łatwopalna. Nie stosować w pobliżu źródeł ciepła i ognia. 

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i zasięgnąć porady lekarza.

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Nie jest fotouczulający.

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. 

Firma Caudalie jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Caudalie: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Caudalie Woda odświeżająca Rose de Vigne, 50 ml

Caudalie Woda odświeżająca Rose de Vigne, 50 ml

Caudalie Paris


Caudalie- firma powołana do życia w 1995 roku we Francji przez Bertranda i Mathilde Thomas'ów wykorzystuje w procesie produkcji kosmetyków niezwykłe właściwości Vitis Vinifera- winorośli winnej. Marka Caudalie kładzie szczególny nacisk na składniki aktywne, które są naturalne i przyjazne dla środowiska, stale poszukując składników "zielonych". Wyciągi z krzewów latorośli winnej, które stosowane są w kosmetykach- pochodzą z winnic regionów Bordeaux, Szampanii i Burgundii. Najczęściej i najchętniej wykorzystywane są: antyoksydacyjne polifenole z pestek winogron, przeciwzmarszczkowy i ujędrniający resweratrol z pędów winnych, rozjaśniający przebarwienia viniferin zawarty w sokach winorośli, roślinna woda winogronowa, odżywczy olejek winogronowy i nawilżający Vinolevure®- wytwarzany na bazie drożdży winnych.


Caudalie posiada własny zespół naukowców i specjalistów opracowujących receptury kosmetyków; od początku współpracuje z prof. Josephem Vercauteren'em- specjalistą w dziedzinie polifenoli, profesorem Farmakognozji na Wydziale Farmacji w Monpellier i członkiem Centre National de la Recherche Scientifique- CNRS (Krajowego Centrum Badań Naukowych): francuskiej państwowej instytucji naukowej, skupiającej się na rozwoju dziedzin nauki, w tym dziedzin biologicznych. CNRS zatrudnia ponad 26 tys. osób- naukowców, inżynierów i innych;  jest największą i najbardziej prestiżową organizacją tego typu we Francji.


Będąc członkiem stowarzyszenia "1% for the Planet", Caudalie przekazuje na rzecz organizacji ekologicznych 1% swoich światowych obrotów ze sprzedaży, aby działać na rzecz ochrony tych regionów świata, które są najbardziej narażone na deforestację oraz utratę bioróżnorodności. Opakowania Caudalie są wytwarzane z papieru pochodzącego z recyklingu. Gdy tylko jest to możliwe- wykorzystywany jest plastik z recyklingu oraz plastik roślinny.


"Stworzyłam Caudalie, ponieważ wierzę w skuteczność natury, jej piękno i wyrafinowanie." Mathilde Thomas